Тернопіль виборов перемогу в національному конкурсі

Тернопіль виборов перемогу в національному конкурсі

Тернопіль став переможцем національного конкурсу з відкритих даних Open Data Award у номінації у номінації Open Data City Award.

У Києві в Мистецькому арсеналі відбулася головна подія у сфері відкритих даних – всеукраїнський Open Data Forum 2019, на якій Тернопіль було визнано переможцем серед міст України за досягнення найвищих стандартів публікації відкритих даних міськими органами управління, повідомляє прес-служба міської ради.

Такий форум з відзначенням переможців відбувається лише раз у рік.

«Ми активно розвиваємо сферу відкритих даних та створюємо на їх основі різні сервіси, зручні для тернополян, - зазначає міський голова Сергій Надал. – Наразі ж у місті вже працює ряд різних сервісів на основі відкритих даних – це і Інтерактивна карта комунального майна, і Карта про ремонти Тернополя. А у найближчих планах - впровадженням сіті-бота, який сповіщатиме жителів про ті чи інші комунальні питання за конкретною адресою».

Переможців у номінації серед міст, бізнесу, органів центральної влади та особистостей визначало експертне журі: Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, Директор проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”/TAPAS Петро Матіяшек, Координатор проекту Програми розвитку ООН в Україні Олена Урсу, Керівник проекту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління» (EU4PAR) Угіс Сікс та засновник Opendatabot Олексій Іванкін.

Довідка

Open Data Forum – щорічна всеукраїнська подія, що втретє об’єднала представників центральної та міської влади, українських та міжнародних експертів, громадських активістів та стартап спільноту навколо теми розвитку та застосування відкритих даних в Україні.

Метою Форуму є створення платформи для спільного пошуку можливостей ефективного використання соціально-економічного потенціалу відкритих даних й обговорення трендів та інновацій у міжнародній практиці застосування даних на користь розвитку локальних спільнот.

Як свідчить міжнародний та український досвід, відкриття даних стимулює створення нових послуг і розвиває індустрію власних програмних продуктів, поліпшує взаємодію суспільства і держави, а також підвищує прозорість діяльності та довіру до органів влади. Фокус цьогорічного Форуму – Україна на шляху до економіки даних.

Подію організували Міністерство цифрової трансформації України в партнерстві з USAID/UK aid проєктом «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», що реалізовує Фонд Євразія.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Це не дієта: священник Олексій Філюк розповів, хто звільняється від посту play_circle_filled 21:00 Мій ангел не дрімав... історія бійця та офіцера поліції Михайла Бурого photo_camera 20:01 Бізнес із присмаком дитинства: переселенка з Ірпеня розповіла про відкриття виробництва яблучних чипсів у Збаражі 19:02 За обігрів під’їздів без батарей тернополяни отримують «космічні» платіжки. За що нараховують гроші? Від читача 15:54 Наживалися на горі: кіберполіція викрила «клани» псевдоворожок, які ошукали родини військових на мільйони 18:00 Школяр-художник з Тернополя здобув гран-прі на міжнародному конкурсі 17:20 Власнику покинутого на Новому Світі автомобіля дали дев'ять днів, щоб прибрати його 16:50 Відійшов у вічність лікар медицини невідкладних станів Володимир Шпак 16:27 Понад 7 мільйонів гривень для військових передала Тернопільська міська рада (пресслужба Тернопільської міської ради) 16:07 Судили диякона релігійної спільноти за ухилення від мобілізації. Як він уникнув тюрми? 15:15 Після смерті 55-річної жінки на Кременеччині, поліція розпочала розслідування щодо дій медиків 14:51 Вчитель-чортків'янин показав унікальну колекцію значків на шевченківську тематику 14:27 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 4 березня) 14:15 За дитсадками і школами Тернополя закріпили території обслуговування 13:37 Помідори – 45 грн, кабачки – 12 грн, а кавуни майже 7 грн: де дешевше купити насіння у Тернополі 12:50 Розпочалися виплати «дитячої допомоги»: де можна оформити рахунок 12:20 Школам Тернополя з бюджету виділили 2,5 мільйона гривень: як розприділили кошти 11:50 Тернополянин продав орендований скутер. Тепер відповідатиме за шахрайство 11:10 Судитимуть директорку КП через зловживання із орендою на Київській: збитки — понад 869 тисяч 10:39 В Україні стрімко зросли ціни на бензин: скільки коштує пальне на різних АЗС
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up