Тернопільщина провела військовослужбовців, які їдуть у зону ООС

Тернопільщина провела військовослужбовців, які їдуть у зону ООС
  • Чергова ротація на Схід військовослужбовців Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку відбулась у п’ятницю, 10 січня.
  • 24 військових відправились у зону проведення ООС на три місяці, де змінять своїх 24-х побратимів.

Проводжати військових зібралося чимало людей. З самого ранку рідні прийшли на територію Тернопільського зонального ВСП. Були батьки, дружини та діти військових. Серед військових, які їдуть на Схід, є чимало таких, хто їде служити Батьківщині вже не один раз. Дехто був в зоні проведення АТО та ООС 7 – 8 разів.

Військові кажуть, що їхати на Схід вже не страшно. А от чимало близьких переживають за своїх дітей, чоловіків та синів. Хтось ледве стримує сльози та нервується.

Відео дня

Юлія Оберишин прийшла разом з сином, щоб проводжати чоловіка.

- Переживаю, у нас троє діток, – каже пані Юлія. – Але все буде добре. З чоловіком постійно підтримуємо зв’язок, як є можливість. Він нам телефонує. Звичайно, дуже нервуюсь, щоб все було добре.

Військові ж підбадьорюють своїх близьких, жартують. «Ми ж не на три роки їдемо, а на три місяці» - кажуть військові. 

- За нами закріплено кілька міст в район проведення Операції об’єднаних сил, – розповідає начальник Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку полковник Іван Бугай. – В зоні проведення ООС чергує 24 наших людини. 10 січня у нас ювілейна 20-та ротація нашого відділу. Термін відрядження три доби. Наші військовослужбовці займаються підтриманням правопорядку та військової дисципліни. Хлопці перебувають від лінії зіткнення від 800 до 1500 м.

За підтримки міського голови, військові їхатимуть з комфортом - на двоповерховому автобусі. З собою взяли речі першої необхідності, їжу та все, що знадобиться військовим для комфортної служби на Сході.

Перед відправкою представники духовенства провели спільну молитву, а учні дитячої хорової школи «Зоринка» заспівали для захисників різдвяні колядки.

Згодом додому повернуться 24 військовослужбовців, які виконували завдання в зоні проведення ООС. Вони прибудуть до своїх сімей, щоб відпочити, набратися сил та згодом знову повернутися на Схід.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (19)
  • Серега Хайдаров
    Ну ну . Очередное мясо идет . У нас все готово к приему не званных гостей .
  • Alina Chyrska
    Щасливо!
  • Hanna Ucraina
    Матінко Божа благослови наших захисників .щоб повернулися живими і здоровими до своїх домівок.матерів і дітей .з богом
  • Оля Вельган
    З Богом
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:45 «На щиті» повертаються Герої з Тернопільщини Олександр Товарніцький та Богдан Смоляк 17:31 На Петриківському кільці масштабна ДТП. Рух ускладнений (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:01 Дітей з Копичинців, які отруїлися грибами, повертають матері 16:20 Студентки тернопільського училища отримали спеціальну премію «Skill star» Від читача 11:55 ❓За які допоміжні засоби надається компенсація для облаштування робочого місця особи з інвалідністю? 15:15 У Тернополі 11 липня ремонтують дороги і двори — де виникають затори 15:04 Прийдіть на ярмарок — долучіться до збору на Mavik 14:20 На Мазепи відремонтували тротуар: який вигляд має тепер? photo_camera 13:40 Бучацька громада зустріла звільненого з полону Михайла Барана photo_camera 13:00 Два водії хотіли відкупитися від поліції за «п'яну» їзду 12:10 Будинок адвоката 1912 року в Микулинцях досі не має охоронного договору — відкрили провадження 11:35 Майже 100 тисяч гривень викрали шахраї з картки тернополянина — у чому полагає схема 11:00 В аварії на Будного постраждав пішохід 10:35 У Тернополі відкрили меморіальну дошку загиблим на війні медикам 10:05 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 12-13 липня 09:45 Якою буде погода на Тернопільщині 11-13 липня 09:00 «На щиті» повертається Герой з Бережанщини Михайло Лабайчук 08:00 Тернопільщина рахує збитки: довкіллю завдали шкоди на понад 65 мільйонів гривень 22:00 Фотопастка на Тернопільщині «спіймала» родину борсуків play_circle_filled 21:00 Як і де отримати безоплатну паліативну допомогу на Тернопільщині: алгоритм дій та перелік лікарень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up