Тернопільська молодь та діти виконували роботу комунальників

Аби відпочинкові місцини Тернополя не потонули у смітті, за справу взялися небайдужі городяни. Близько двадцяти активістів удень 5 квітня прибирали набержну Ставу неподалік пивзаводу.
Тернопільська молодь та діти виконували роботу комунальників

- Подібну акцію ми проводомо уже вдруге, - розповідає її ініціатор Андрій Пальчик. - Два тижні тому волонери, які зголосилися взяти участь у такому заході, очищали від бруду "Циганку". 

{photo_gallery id=4201|}

Цього разу до благородної ініціативи долучилися вдвічі більше городян. Це - переважно молодь. Були серед них і діти. 

- Я сюди прийшов, щоб очистити територію Тернополя від всякого сміття. Хочу, щоб місто стало чистішим, - каже 10-річний Юра Телех. - Я вже не вперше так допомагаю прибирати.

Хлопчик додав, що про акцію йому розповіли у благодійному фонді "Карітас". Долучитися до заходу вирішив залюбки. Прийшов сам - без батьків. 

- Наступного тижня ми будемо продовжувати прибирати уже на Дальному пляжі, - уточнив ініціатор "суботника" Андрій Пальчик. - Сподіваюся, для реалізації цієї мети до нас долучиться ще більше людей. Цього разу, наприклад, вони контактували з нами через соцмережі. Окремі волонтери, до речі, дізналися про захід завдяки "20 хвилин". 

Коментарі (4)
 • Anonymous

  Міха а ти часом не Надал
 • Anonymous

  А хто тоді має там прибирати?
 • Anonymous

  тому, що вони комунальники... якщо вони не здатні дбати за чистотиу власності громади... то для чого вони ?
 • Anonymous

  Що за дебільний заголовок? А "комунальники" чого там мають прибирати? Чи може автор статті замовив і оплатив "комунальникам" прибирання, а вони не прибрали???

Поліцейські просять допомоги у пошуку 60-річної Грещишин Лариси Михайлівної жительки села Киданці Збаразького району.

Аварія за участі водія з Тернопільщини сталась у вівторок, 21 листопада, о 10:30 в селі Зелений Гай у Рівненській області....

Радник Міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол, який живе на Тернопільщині, бере під особистий контроль побиття...

Довіра клієнтів – найважливіше, що може бути в будь-якої компанії, незалежно від сфери її діяльності. Адже саме лояльні клієнти...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up