Тернопільські активісти та бійці АТО воюють за землі з ректором ТНЕУ

Тернопільські активісти та бійці АТО воюють за землі з ректором ТНЕУ

Висловити свої вимоги щодо виділення земель для учасників АТО представники громадської організації разом з «атошниками» прийшли до ТНЕУ у четвер, 2 червня. Проте ректора на місці не було.

- З вересня 2015 року ми займаємось питанням виділення земель для учасників АТО з цього часу хлопці не отримують земель, - голова правління "Всеукраїнського
громадського об'єднання учасників АТО Галичини" Ружена Волянська. - У вересні 2015 року відбулось перше громадське слухання з міським головою, де запитали чому учасники АТО не отримують землі і коли це питання вирішать.

Міський голова пішов на зустріч активістам і міська рада знайшла земельний масив.

- Цей масив називатиметься «Львівським» і на сьогоднішній день прийняті усі відповідні рішення на сесії міської ради щодо збільшення меж Тернополя і прийняття цього масиву в межі міста, - продовжує Ружена Волянська. - Вони домовились з ректором ТНЕУ - Андрієм Крисоватим щодо виділення земельної ділянки площею 84 га.

Previous Next
Previous Next Previous Next

Але з вересня 2015 року, як повідомляє жінка, жодних рішень зі сторони ректора ТНЕУ щодо виділення цієї землі не було. Після звернень у Міністерство освіти активісти отримали відповідь, що Міністерство не заперечує, щодо виділення цієї земельної ділянки.

- Міськрада усі рішення теж прийняла, а ректор ТНЕУ затримує цей процес, - каже пані Ружена. - Тому ми завітали до ректора сьогодні, щоб отримати пояснення.

Прийняти активістів ректор не зміг, тому що, як повідомили у приймальні, він у відрядженні. Перший заступник теж не зміг - він у відпустці, а іншого заступника на момент зустрічі не було місці. До активістів вийшла начальник юридичного відділу Людмила Труфанова.

- Дане питання може вирішуватися лише на конференції трудового колективу, - пояснила пані Труфанова. - Конференцію скликають згідно статуту лише раз в рік і Сергій Надал про це повідомлений. Коли буде скликана позачергова конференція я сказати не можу. Це вирішить керівництво.

Зустріч завершили тим, що активісти висловили свої вимоги, а пані Труфанова разом із секретарем ректора пообіцяли передати цю інформацію Андрію Крисоватому.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • Думич Олег
    Анонім прикольне прізвисько, через таких анонімів багато невинних згнило по тюрмах, мабуть то нащадок НКВДиста і має, що ховати, звертаюсь то тебе аноніме висвітли своє ім'я і прізвище, якщо не страшно, а я організую вілрядження у місця де бухають мародернічають...
  • Vika
    А яке відношення Волянська має до воїнів АТО?!!!
  • Анонім
    може не треба всіх воїнів рівняти під алкашів??? багатьох знаю особисто, і ніхто з них просто так в ато не був. чиї би інтереси Волянська не відстоювала - приєднуйся і поможи. а ше піди на микулинецький цвинтар і подивися скільки могил свіжих загиблих  в ато
  • Анонім
    «Ох, земелько, свята земелько, Божа ти дочечко! Як радісно тебе загрібати докупи, в одні руки... Карпенко-Карий.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Керівник чортківського водоканалу отримав нагороду Президента України 22:00 Випускний бал у Великогаївській громаді: дивіться фото 21:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою 20:00 Перейменування школи, нова депутатка та земельні питання: у Тернополі відбудеться сесія міськради Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:40 30 червня в Тернополі та області діятиме графік погодинного відключення світла 19:00 Понад 43 мільйона гривень на Пантеон Героїв: який вигляд має кладовище і що зробили photo_camera 18:05 Від виплат до лікаря: зібрали всі важливі контакти для ВПО на Тернопільщині в одному довіднику 17:19 Змінили маршрут тролейбуса №7 через ремонт на Бродівській 16:55 На Тернопільщині 39 сімей ветеранів і полеглих Захисників отримали сертифікати на житло photo_camera 16:25 Начальницю ЦНАП і депутатку на Тернопільщині затримали на хабарі за відстрочку від мобілізації 15:30 На Тернопільському ставі з'явився новий теплохід під назвою «Йота» play_circle_filled 15:00 15-річний мотоцикліст потрапив до лікарні після аварії на Тернопільщині 14:20 «Червону калину» співали 50 тисяч людей: унікальні спогади з відкриття Співочого поля в Тернополі photo_camera 13:37 На Тернопільщині відбувся чемпіонат України з волейболу сидячи серед ветеранів війни 13:05 У ставку в Дарахові втопився рибалка 12:30 Вимкнення електроенергії на Тернопільщині 29 червня не передбачають 11:45 Апеляція у справі вбивства випускниці з Вишнівця: засуджений заявив про застосування до нього фізичної сили 11:23 Апеляція скасувала виправдувальний вирок: чоловік з Тернопільщини отримав чотири роки за збут зброї 10:50 У Дністрі потонув 20-річний хлопець з Тернопільщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up