Тернопільські діти долучились до встановлення світового рекорду

Тернопільські  діти долучились до встановлення світового рекорду

Рекорд допомогли встановити відбитки долоньок учасників заходу «Круті Віражі». Діти створили великий плакат з тисячами відбитків. 

2 червня на Львівщині в місті Новояворівськ було зафіксовано світовий рекорд – Найбільша кількість дитячих «Долоньок за мир», зібраних з усього світу на великому полотні. Про це повідомляє Книга світових Рекордів. 

25 країн світу обʼєдналися в цій потужній ініціативі, на полотні вони зібрали 8120 долоньок! І це світовий рекорд! 

На зображенні може бути: 5 людей та текст

Відео дня

На зображенні може бути: 6 людей, дитина та текст

На зображенні може бути: 4 людини, натовп та текст

— Серед учасників було чимало маленьких тернополян. До речі, найбільше в Україні груп діток долучились з Тернополя. Підприємниця, волонтерка Ольга Навроцька була координаторкою. Но на нашому полотні 135 долоньок і одна ніжка,  — розповіла одна з учасниць Олена Мудра. 

Ініціаторами досягнення стали громадські та благодійні організації  «Всесвіт з Україною», «Фестиваль «Молода Галичина» та «Культурна дипломатія». Вони мали на меті об’єднати усіх дітей світу у прагненні миру не тільки в Україні, а в усьому світі та підтримати нашу державу в боротьбі з російським агресором.

Зауважимо, що цей рекорд стовідсотково налічує більше долоньок, оскільки станом на час фіксації досягнення, на пошту надішли ще полотна з 10 країн світу.

— Неймовірна кількість дитячих долоньок, дітей, любові та тепла сьогодні на події. Тому нагороджується ГО «Всесвіт з Україною» та ГО «Молода Галичина» за встановлення світового рекорду з кількості дитячих долоньок – 8120 і кількості країн світу — 25», — зазначила представниця «Книги світових рекордів» («Book World Records»).

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: 11 людей, дитина, велосипед, скутер, сеґвей, натовп та текст

На зображенні може бути: 1 особа, немовля та текстНагадаємо, раніше ми розповідали про «Круті віражі» — для наймолодших. У Тернополі стартували перегони для повзунців та малих велогонщиків. Змагання — для діток від народження і до 9 рочків. Але, як уточнили організатори перегонів, звичайно у змаганнях наймолодших беруть участь ті немовлятка, які вже вміють і можуть повзати.

Читайте також:

Спортсмен з Вишнівця представить Україну на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Юні санкарі з Тернопільщини здобули медалів на Чемпіонаті України

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Поліна Дайнега
    Молодці 🥰🥰

keyboard_arrow_up