Танцювальний клуб «Мальви» святкує 40-ву річницю з дня свого заснування. На святковий концерт зібралися не тільки батьки та маленькі учасники колективу, а і випускники «Мальв».
- Ми святкуємо ювілей нашого танцювального клубу, якому виповнюється 40 років, – розповідає керівник клубу спортивного танцю «Мальви» Ольга Дацко. – Ми проведемо зустріч випускників з нашими учасниками. Багато наших випускників зараз живе та працює за кордоном. Декому вдалося приїхати до Тернополя, щоб зустрітися, поспілкуватися та згадати минулі роки.
На зустріч випускників танцювального клубу приїхали багато учасників колективу з інших міст України, а також з інших країн – Італії, Словенії. Зустрітися з колишніми товаришами приїхала і вихованка клубу, яка є керівником танцювального колективу у Зімбабве.
- Я танцювала з малечку 15 років, а потім працювала тренером, – розповідає випускниця клубу «Мальви» . – Зараз я змінила професію і працюю візажистом, але танець завжди залишається в душі. Танець наповнив моє дитинство яскравими спогадами. Всі вихідні у нас були зайняті, ми їздили за кордон. Ми були як сім’я. Після школи ми одразу бігли на заняття. Це укріпило мій характер і здоров’я.
Окрім бальних танців у клубі займаються класичними народними танцями. Є групи дітей від 4 років, а також групи для дорослих. Учасники клубу беруть участь у різних всеукраїнських та міжнародних конкурсах.
- В 2014 році мені запропонували стати тренером, ми створили групу дівчаток і почали їх навчати, – розповідає тренер естрадно-народного танцю Ірина Кривун. – Ми вивчаємо класичні, народні та естрадні дитячі танці. У моїй групі навчаються дітки від трьох років, а найстаршій дівчинці одинадцять. Мені це подобається. Іноді буває емоційно важко, бо діти маленькі і перших кілька років працюємо на дисципліну, а потім вже працюємо на результат. Дітки маленькі, ще не знають де право, а де ліво, але в наш ювілей вони дебютанти на сцені.
Зібрались підтримати дітей багато батьків та учасників колективу. Виступили і кілька випускників танцювального клубу. Учасники колективу запрошують маленьких тернополян та їх батьків долучатися до клубу.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер