Тернопільські медики — в складі першої в історії України верифікованої Команди медицини катастроф

Тернопільські медики — в складі першої в історії України верифікованої Команди медицини катастроф
Фото: Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Представниці Тернопільського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф увійшли до складу першої в історії України Команди медицини катастроф, яка успішно пройшла верифікацію Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Про це повідомили в закладі охорони здоров'я. 

— Українська Команда медицини катастроф успішно пройшла верифікацію Всесвітньої організації охорони здоров’я та отримала класифікацію EMT Type 1 Fixed і EMT Type 1 Mobile, підтвердивши відповідність найвищим міжнародним стандартам. Пишаємося тим, що до складу команди увійшли представниці КНП «Тернопільський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ТОР — лікарка медицини невідкладних станів Олеся Тис та парамедикиня Лідія Козовська, — йдеться в повідомленні.

Це результат наполегливої праці, постійного професійного розвитку та готовності діяти в найскладніших умовах.

Вітаємо тернопільських медиків із визначним досягненням та дякуємо за гідне представлення Тернопільщини на міжнародному рівні!

Рекомендуємо прочитати: 

14 людей, серед яких дитина, потонули за тиждень на водоймах в Україні 

У ТНМУ випустили перших магістрів-протезистів: фахівці нового покоління складали державні іспити  

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up