Тернопільські пенсіонери масово розлучаються заради субсидій

Тернопільські пенсіонери масово розлучаються заради субсидій
  • У тернопільському РАЦсі кажуть, що третина розлучень за останні місяці припадає на подружжя пенсіонерів.
  • Фахівці припускають, що ймовірна причина таких розлучень — можливість отримання субсидії.

Працівники Тернопільського РАЦСу розповідають, що з травня вони зіштовхнулися з небаченим раніше явищем — великою кількістю розлучень серед пенсіонерів. Кажуть, що такого у попередні роки не було.

Згідно з новим положенням, якщо члени сім’ї зареєстровані за різними адресами, то для розрахунку субсидій беруть до уваги прибуток чоловіка і дружини, пояснюють в управлінні соцзахисту ТМР.

  - Якщо люди одружені, але чоловік або дружина зареєстровані за іншою адресою, то тепер враховуються доходи обох. Якщо розлучені, то беруть до уваги доходи лише тієї людини, яка зареєстрована, - пояснює начальник управління соціальної політики Тернопільської міської ради Володимир Сулима. - Проте якщо чоловік та жінка розлучені, однак зареєстровані разом, то все одно враховуються доходи зареєстрованих осіб. 

За прогнозами управління соціальної політики, без субсидії цьогоріч можуть лишитися близько 40% тернополян. Через такі невтішні зміни люди вдаються до крайнощів. Проте не всі вважають, що розлучення ради субсидії не є виходом з ситуації. Пенсіонер пан Петро вважає, що ніякі субсидії того не варті.

- Стільки років прожили разом, а тепер розлучатися? - каже чоловік.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Терен
    А йшов лише 5-тий рік реформ...
  • Діонісій
    довели людей до дурки тими субсидіями.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:03 Як змінилася вулиця Грушевського у Тернополі: відтворили фото з одного ракурсу photo_camera 18:15 Укрзалізниця вводить новий графік поїздів 17:40 Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них — українці 17:07 У Польщі «замінували» потяг-інтерсіті, який курсує через Тернопіль Від читача 19:03 Підтримка для вашого бізнесу від Тернопільського обласного центру зайнятості 16:00 Тернопільська «Нива» після осінньої серії зайняла восьме місце у турнірній таблиці 15:15 «На щиті» повертається тернопільський пластун, захисник Андрій Буда photo_camera 14:47 Степана Гігу поховають у Львові 14:00 Нагороди 52 загиблих військовослужбовців із Тернопільщини вручили їх родинам photo_camera 13:00 Синоптики попереджають про посилення вітру в Тернополі та області 12:05 Через ревнощі розсилав інтимні відео колишньої. Як мешканця Шумщини покарав суд? 11:00 Уся родина — бойовий підрозділ: історія артилериста з Тернополя 10:30 Знеструмлення у шести регіонах: що відбувається з енергосистемою України після атаки Росії 10:05 Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень 09:00 Війна забрала життя Героя з Гусятинської громади Івана Кузьмовича 22:00 На Тернопільщині водій підмінив частину добрив водою: відкрито кримінальне провадження 21:02 Співай тепер у Райськім саду… Пам'яті Степана Гіги 21:00 П'ять тонн мальків товстолоба запустили у Серет photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up