Тернопільські пенсіонери можуть долучитися до танцювального клубу «18 плюс»

Тернопільські пенсіонери можуть долучитися до танцювального клубу «18 плюс»
  • У Тернополі для пенсіонерів організовують танцювальні заняття.
  • Проєкт розрахований на людей «золотого» віку. Долучитися можуть всі охочі.

У центрі соціального обслуговування населення розповідають, що до танцювального колективу приєдналися кілька десятків пенсіонерів. Охочих приєднатися стає більше.

- Наш клуб називається «18 плюс» і до нього може долучитися будь який пенсіонер, –  розповідає хореограф танцювального клубу Христина Куліковська. – Ми залучаємо наших танцюристів до різноманітних заходів, виступів. Звичайно їм це дуже подобається, хоча це не завжди легко, але вони із задоволенням спішать на кожну репетицію .

Такі заняття допомагають пенсіонерам відпочити, краще розуміти партнера, розвинути лідерські якості.

- Враховуючи думку кожного, ми підбираємо і вивчаємо танці по душі і можливостях танцівників–  розповідає пані Христина. –  Побувавши в цій атмосфері, заряджаєшся позитивом на весь день, тому ми запрошуємо усіх пенсіонерів до нашого колективу.

Щоб долучитися до танцювальних занять, потрібно зареєструвавшись у територіальному центрі соціального обслуговування. Заняття проходять кожного четверга о 17:00.

Танцювальний клуб працює за адресою: вулиця Лисенка, 8. Контактний телефон: (0352) 22-02-62.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Алла Чемна
    https://ua.korrespondent.net/ukraine/4136080-u-ternopoli-namahalysia-pidirvaty-rektora-vuzuУ Тернополі намагалися підірвати ректора вузу
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Перекрити небо: як тернопільський даховик став командиром гармати 19:08 Аварія на Замковій. Пасажирку мотоцикла шпиталізували 18:00 Травневу спеку принесе новий тиждень: прогноз погоди в Тернополі та області 17:00 Благодійні ярмарки у Тернополі допомагають зібрати кошти на авто для військових Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 16:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Олега Зазулі та Леоніда Макуха 15:00 Новий громадський туалет на Слівенській потонув у смітті: хто має прибирати 14:00 У мережі з'явилось відео моменту падіння шахедів у Тернополі play_circle_filled 13:00 У Тернополі запрацювали водограї: графік 12:00 Перший удар по м’ячу: боєць 35-го батальйону Сергій Жонца відкрив футбольний матч у Тернополі 11:06 На Дружбі виявили підозрілий металевий ящик: на місці працювали служби 10:00 3 травня в Україні відзначать День хворого: Глава УГКЦ закликав до молитви і дієвого милосердя 09:00 Будівля вигоріла вщент: торгівельний центр, який зазнав ворожої атаки, показав фото після пожежі photo_camera 21:00 Кому з травня потрібно подавати заяву на субсидію: повний перелік
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up