Тернопільські рятувальники з нагоди свята запрошують усіх на Театральний майдан

Тернопільські рятувальники з нагоди свята запрошують усіх на Театральний майдан
Навчитися гасити пожежу найпростішими засобами чи допомогти постраждалим від пожежі поки не приїхала швидка, побачити справжнє спорядження рятувальників можна буде на Театральному майдані вранці у четвер, 17 вересня.

Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» відбудеться 17 вересня на Театральному майдані міста, повідомляє прес-служба Управління ДСНС України в Тернопільській області. В урочистих заходах з нагоди відзначення професійного свята - Дня рятівника тернопільські рятувальники запрошують взяти участь жителів міста та гостей Тернополя.

Програма проведення заходів:

10:00 - 11:00 – Фахівці Управління ДСНС України спільно з представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Тернопільській області розгорнуть тематичні майданчики.

Кожен зможе дізнатись багато цікавого:

  - оволодіти навичками користування первинними засобами пожежогасіння;

 - ознайомитись з спорядженням, яке використовують в своїй роботі рятувальники;

 - навчитись правилам надання домедичної допомоги;

- отримати консультації з питань пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту;

 - діти зможуть стати учасниками у тематичних тренінгах, які проведуть психологи Управління;

 - внутрішньо переміщені особи отримають потрібні консультації.

11:00 - 12:00 –Урочисте шикування з нагоди відзначення професійного свята – Дня Рятівника.

Запрошуються усі бажаючі.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:00 Резерв+ тимчасово не працюватиме: як уникнути проблем під час перевірки 14:13 Конфлікт у центрі Тернополя. Молодиків забирала поліція play_circle_filled 13:58 Буданова призначать керівником Офісу Президента України. Як вам таке рішення? (опитування) 13:15 Збитки майже на 4 мільйони: майстра лісу засуджено за підробку документів та незаконну вирубку дерев Від читача 12:52 Програма "Власна справа": з 01 січня 2026 року збільшено розмір грантів 12:41 Змінили розклад руху автобусних маршрутів №32 та №40 12:10 Водій під наркотиками вчинив аварію на Білогірській 12:00 У Тернополі відбулася урочиста академія до 117-ї річниці від дня народження Степана Бандери 11:17 У пожежі в Тернопільському районі загинула літня жінка 11:00 Прокуратура через суд вимагає повернути Всесвятську церкву в Почаєві у власність держави 10:30 Нові тарифи встановили для абонентів «Тернопільводоканалу», але населення платитиме за воду по-старому 10:00 Державними нагородами відзначили двох жителів Тернопільщини 09:30 Встановлення інвалідності: що змінилося з ліквідацією МСЕК на Тернопільщині play_circle_filled 09:00 «На щиті» до рідного дому повертаються Герої з Чортківщини Володимир Судак і Олександр Навозняк 08:39 Графік відключення світла в Тернополі та області на 2 січня (оновлене) 08:00 Нацбанк знизив курси долара і євро 21:00 Традиції, символи та дитяча магія: як жителі Тернопільщини прикрасили ялинки до 2026 року 20:03 Воїну назавжди 41... Рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 19:03 Подорожчали паспорти: нові ціни на ID-картки та закордонні документи 18:50 Смертельна пожежа у Гаях Шевченківських — загинув 43-річний чоловік (оновлене) play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up