Тернопільські школярі започаткували кольоровий флешмоб

Тернопільські школярі започаткували кольоровий флешмоб

Учні Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети влаштували флешмоб - приходять на навчання у різних кольорах.

Щоб подарувати дітям та педагогам позитивні емоції у ліцеї проводять кольоровий флешмоб “Палітра кольору”.

Педагоги вважають, що це дуже дієвий спосіб для того, щоб виховати у дітей фантазію, і підвищити їхнє бажання ходити у навчальний заклад.
Ідею щодня одягати усю школу у одяг одного кольору запропонувала мати одного із учнів Оксана Чмиленко. Учні та педагогічний колектив школи підтримали таку ініціативу.

     - Ми вирішили зробити у нашій школі дещо особливе. Тому ми не просто одягали одинакового кольору одяг, а ще й всі учні на подвір'ї ліцею своїми тілами викладали серце, яке символізувало кохання та контур України, щоб вшанувати нашу країну, - розповідає заступник директора із виховної роботи Анжела Ліпська. - Ми хочемо робити навчання у ліцеї для діток цікавим, яскравим та різноманітним.

До флешмобу долучаються школярі від 1 до 11 класу. У один день учні одягали одяг червоного кольору, у наступний - синього, і в подальшому плануються одягати усю школу ще й в інші кольори веселки.


 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:04 87-річна жінка з Кременця виграла 190 тисяч гривень у лотереї: білети купує за власною системою 20:00 Від консультацій до денного стаціонару: ветеран з Кременця розвиває клініку сімейної медицини Family Med (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 19:04 Загибель підлітка і 50-річного чоловіка на Коновальця: чому не вдалося врятувати 18:30 У Сопільче ремонтують скейт-парк Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 18:08 Аварія між селами Дарахів і Струсів: на місці працюють правоохоронці 17:22 «Золотий Хрест» отримав захисник із Копичинців Іван Сметана 16:50 На Лепкого зустріли траурний кортеж. Навіки додому повернувся Герой Володимир Пашковський photo_camera 16:12 Масштабні обшуки на Тернопільщині: чотирьох людей затримали за наркотики у «закладках» play_circle_filled photo_camera 15:50 У Тернополі сьогодні вночі перекриють перехрестя 15 Квітня — Купчинського 15:17 На фасаді будинку в Тернополі встановлять меморіальну таблицю Василю Ярмушу 14:51 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 26 серпня) 14:30 Тернопільська футболістка Єва Дисевич увійшла до складу збірної України WU-15 14:00 Відійшов у вічність колишній заступник тернопільського міського голови Іван Панцьо 13:25 Загинув 11-класник Тернопільської української гімназії Матвій Гишка 12:40 Американський боксер Майк Тайсон одягнув вишиванку в пам'ять про жінку з Тернопільщини 12:13 У Почаєві поліція обмежувала рух транспорту через хресний хід до лаври 11:34 На Коновальця під землею загинули 16-річний юнак та 50-річний чоловік: правоохоронці з'ясовують обставини 11:30 Розвиток дітей у Тернополі 2026: огляд гуртків, секцій, клубів та студій (партнерський проєкт) 11:11 На Тернопільщині 20-річний мотоцикліст отримав травми через аварію: розшукують водія BMW
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up