Тернопільський літак хочуть забрати до Києва

Тернопільський літак хочуть забрати до Києва
Демонтувати літак МІГ-15 зі "Східного" та відвезти його у Київ можуть уже найближчим часом.

Питання про демонтаж літака і передачу його у Державний музей авіації, що у Києві, розглянуть у міськраді 4 січня.
- До нас звернулися із Києва, з музею авіації. Виявляється, наш літак особливий, - розповідає заступник міського голови з гуманітарних питань Олег Марушій. - Тож у відповідному проекті рішення йдеться, щоб дозволити музею демонтувати літак. Відповідні комісії уже погодили проект, проти ніхто не виступав.
Відтепер у міськраді думать, чим можна замінити МІГ-15.
- На випадок демонтажу архітектори відпрацьовують, що там може бути, - каже пан Марушій.
У Державному музеї авіації підтверджують, що літак з Тернополя їм потрібний.
- Нам стало відомо, що його будуть знімати, і ми звернулися до міськради, - говорить заступник директора музею Віктор Чуба. - Літак можна буде побачити у нашому музеї, що біля аеропорту "Жуляни".
Утім, незважаючи на те, що літак знімуть, усередину відвідувачів музею не впускатимуть. Як пояснив пан Чуба, "у такі літаки не заходять".
Нагадаємо, розмови про те, що літак будуть знімати, тривають у Тернополі не перший рік. Щодо МІГ-15, то це літак, який з'явився на озброєнні в СРСР у 1949 році. Останні МІГи зняли з озброєння аж у 2005 році - в Албанії.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (89)
  • Anonymous
    Так, бачу, що мої коменти вже починають банити! Заперечити немає чого?
  • Anonymous
    Номер телефону міської ради 1580 (інформаційно-довідкова служба). Всім потрібно телефонувати на цей номер і висловлювати своє ставлення до демонтажу літака. Потрібно обов'язково здвонити і говорити, щоб міська рада знала, що тернополяни можуть захистити свою історію, і не думали, що це прості балачки десь там на форумі. Обов'язково потрібні дії! Бо поки ми розмовляємо, вони роблять свою справу. А згідно з Конституцією України, громадяни України є єдиним джерелом влади, а чиновники всіх рангів мають виконувати свої обов'язки, а не керувати нашим життям. В Тернополі є безліч проблем, які спавді впливають на якість життя тернополян, і саме туди чиновникам потрібно направляти свої зусілля і наші бюджетні кошти (стан доріг, комунальних мереж, будинків тощо). http://www.rada.te.ua/feedback - за цим посиланням також потрібно висловити свою думку на сайті міської ради.
  • Anonymous
    Те саме було із Радянським Союзом - купа рабів почала нити "та що там! нащо то рушити. ..То вже стілько років пройшло . то вже сі привикло... А по живому ріжеться.... Та то родину маємо в Росії... А що то буде... Ай-вей!" Перестати голову попелом посипати і вбити в собі раба потрібно, а не бідкатися, що нищаться символи ситого рабства.
  • Anonymous
    літак ще стоїть? щось немає інформації ніякої. агов дайте знати що там в Україні?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Кому з травня потрібно подавати заяву на субсидію: повний перелік 20:00 Весна набирає оберти: до +27°C вже на початку травня 19:15 Тернопільська «Нива» перервала безвиграшну серію в домашньому матчі проти «Металіста» play_circle_filled 19:00 Марченко подала апеляцію і просить закрити справу, а прокурор — посилити вирок Від читача 17:50 У Тернополі відбувся масштабний ветеранський форум "Шлях можливостей: освіта, бізнес та розвиток ветеранських ініціатив" 18:30 Дочекалася правнуків, підростають і праправнуки: довгожителька з Лосяча відзначила 100-літній ювілей 18:00 Понад 30 звернень надійшло в міськраду Тернополя через ворожу дронову атаку 17:00 Після атаки дронів пошкоджено торговельний центр: люди врятувались, бізнес обіцяють відновити 16:09 Витягнув ножа з рани і просив викликати швидку. Що розповіли свідки і як покарав нападника суд 15:00 Коли запрацюють атракціони в Тернополі play_circle_filled photo_camera 14:00 Сезон кульбаби: два рецепти, щоб приготувати ароматне і смачне варення 13:00 На Тарнавського ускладнений рух транспорту через ремонт дороги 12:20 Стан госпіталізованих — середньої важкості. Нові дані щодо потерпілих під час ворожої атаки 11:50 Показали відео, як допомагали пораненим під час атаки дронів у Тернополі 11:00 Гроші за квитки на поїзд повертатимуть по-новому, — Укрзалізниця 10:00 У Тернополі рятувальники ліквідували пожежі, що виникли внаслідок ворожої атаки 09:00 Обличчя тих, хто поборов вогонь: в ДСНС показали кадри з ліквідації наслідків ворожої атаки на Тернопіль photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up