Володимир МОРОЗ
Володимир МОРОЗ - Всі Статті (2186)

Ярмарок новорічних виробів проведе Тернопілське вище професійне училиче сфери послуг та туризму 11 грудня.

Віллою знаної і шанованої у Тернополі родини Вітошинських був будинок на вул. Опільського, 6. Він вирізняється цегляним фасадом з-поміж поштукатурених кам'яниць-сусідок.

Спортивна атракція у Тернополі і політичний процес у Кременці турбували тернополян та жителів околиць у травні 1923 і 1934 років відповідно.

Доля українців-емігрантів на Кубі, розвиток велоспорту і подорожчання тютюну - новини, про які говорили у Тернополі в середині травня 1923 року.

Шість котелень у Тернополі наразі зупинені на ремонт. Відтак гарячої води вони не подають. Згодом відключать інші котельні, а ці - запрацюють.

Міжбудинкові проїзди і тротуари розрили комунальники 12 травня.

Презентацію документального фільму "Тарнополь - місто якого нема" організовують у Тернополі 17 травня. Місце проведення - "Карма Кава" на Валовій, 5.

Із школярів-аматорів знаними спелеологами стали тернопільські юнаки у 1960-х під керівництвом Володимира Радзієвського. Саме вони відкрили для світу печери Млинки й Озерну і наново дослідили після років забуття Кришталеву.

Про резонансний суд над священиком у Скалаті, скарб срібних монет біля Тернополя та політичні арешти у Бережанах писали газети у 1934 році.

Пам'ять про ветеранів Другої світової. бережуть тернополяни. Медалі тримають навіть у рамках.

keyboard_arrow_up