Тернополян просять у найближчі дні не гуляти в парках

Тернополян просять у найближчі дні не гуляти в парках

Триватиме обробка територій від кліщів ще впродовж цього і наступного тижнів.

 

 

11 травня у тернопільських парках почали заходи зі знищення іксодових кліщів, які можуть переносити збудників небезпечних захворювань. Триватиме акарицидна обробка територій ще впродовж цього і наступного тижнів, тож прохання до тернополян і гостей міста утриматися від відвідування парків найближчими днями. 

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Роботи, спрямовані на знищення кліщів, уже провели в парку ім. Тараса Шевченка і парку Національного відродження, а 14 травня від кліщів оброблятимуть і «Топільче».

Відео дня

При сприятливій погоді (відсутність опадів), наступного тижня акарицидні заходи заплановано провести ще у двох паркових зонах Тернополя, а саме:

  • 18 травня – у «Старому парку»;
  • 19 – 20 травня — в «Парку здоров’я».

Щоб уберегтися від нападу кліщів, у міській раді закликають тернополян під час прогулянки в парку чи сквері перебувати ближче до центру пішохідної доріжки та не заходити у траву обабіч: саме там кліщів найбільше, одягати світлий закритий одяг та використовувати репеленти, які відлякують кліщів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Kozachok Olenka
    То було 13 числа в нашому
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Оголосили конкурси на заміщення посади директора у двох дитсадках — №9 та №32 19:03 Як змінювався парк Сопільче у Тернополі: дивіться відео! 18:00 У парках Тернополя відбуватимуться спортивні заходи 17:00 Флорбол, доджбол, регбі-5 та інші — 10 безкоштовних спортивних локацій у парку Сопільче Від читача 17:29 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини 16:00 Просять запровадити щоденну хвилину мовчання через систему оповіщення — створили петицію 15:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині та в інших областях: перелік 14:00 Вихідні у кіно: у Тернополі покажуть екшени, анімації, трилери і комедії 13:00 Спека і грози: детальний прогноз погоди на 6-8 липня в Тернополі та області 12:00 Готуємо фаршировані кабачки в духовці, мультиварці та на сковорідці 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 5-6 липня 10:00 Знущання з військових у 211 бригаді: до суду передали справу екскомандира, який замовчував факти 09:03 Тернополян закликають не блокувати доступ до дворів автівками чи обмежувачами руху play_circle_filled 22:00 Як у Тернополі з'явилися перші телефони: дивіться відео! play_circle_filled 21:01 200 балів з української мови та історії: випускниця Христина Дехтяренко – серед найкращих на НМТ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up