Тернополян запрошують на Театральний майдан на відкриття Великодного ярмарку

Тернополян запрошують на Театральний майдан на відкриття Великодного ярмарку
  • Організатори обіцяють чимало конкурсів і подарунків та цікаві майстер-класи.
  • На Великдень змагатимуться, чиє яйце міцніше, а на Обливаний понеділок влаштують батл на Театральному майдані. «Водяну зброю» радять брати із собою.

 

Відкриття Великоднього ярмарку у Файному відбудеться 21 квітня о 15:00 на Театральному майдані у Тернополі.

На Вас чекають веселі конкурси, цікаві майстер-класи, розіграші подарунків та спортивні забави для усієї сім'ї! – обіцяють організатори - Туристично-інформаційний центр м. Тернополя.

А 28 квітня о 15:00 відбудуться Змагання "Найміцніше яйце Великодня". Також оберуть Короля Великодня.

На Водний Батл "Дівчина з відром"! тернополян кличуть 29 квітня о 15:00. Організатори пропонують зібрати власну команду та здолати суперників!

Вперше у Тернополі відбудеться водний Батл "Дівчина з відром"! І саме на Обливаний понеділок, - пишуть на сторінці Туристично-інформаційного центру у Фейсбук. - На тебе чекає надзвичайно емоційна та драйвова боротьба між учасниками! Збери свою команду та стань володарем призу. А ось чого саме, дізнаєшся 29 квітня о 15:00 біля Тристороннього годинника!
Реєстрація команд о 14:30! Водну "зброю" бери з собою!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:03 У Тернополі тривають пошуково-рятувальні роботи на місці російського удару 09:02 Як тернополянам отримати компенсацію за пошкоджене або знищене майно 08:00 У Тернопільській області оголошено Дні жалоби за загиблими від російської атаки 22:20 Тернопіль ще спав, коли ворог вдарив... страшний для нашого міста день показуємо у 10 фото photo_camera Від читача 14:59 У Тернополі відбулося чергове засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України 21:50 26 людей зникли безвісти після атаки. Їх шукатимуть усю ніч photo_camera 20:54 «Він був душею коледжу…» Внаслідок російської атаки загинув 17-річний студент Руслан Бобик 20:30 Важлива інформація для постраждалих: де відновити посвідчення водія, техпаспорт та ID-документи? 20:10 Вбивства росіянами людей у Тернополі Україна винесе на засіданні Ради безпеки ООН 19:45 Як працюватимуть школи у Тернополі 20 листопада 19:15 Графік відключення світла в Тернополі та області на 19 і 20 листопада 18:30 Увечері на місці прильотів продовжують розбирати завали 17:30 Є ліжка, їжа і тепло: де знайти ночівлю тернополянам, які постраждали через атаку 17:22 Під час ракетної атаки у Тернополі постраждало тримісячне немовля 17:05 На місці удару знайшли уламки ракети Х-101: з якого міста росіяни могли зробити пуски 16:59 Уламок влучив в автомобіль швидкої, яка забирала людей з місць прильотів у Тернополі 16:53 З верхніх поверхів на Стуса рятувальники дістали потерпілого play_circle_filled photo_camera 16:20 Під завалами залишаються люди: міністр Клименко на місці прильоту в Тернополі play_circle_filled 15:42 19-21 листопада у Тернополі оголосили Днями жалоби за загиблими внаслідок атаки 15:30 Сергій Надал: Тернопіль пережив наймасштабнішу атаку від початку війни. Працюють гарячі лінії для постраждалих (пресслужба Тернопільської міської ради)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up