Тернополяни "дякують" за гарячу воду

Тернополяни "дякують" за гарячу воду

Гарячу воду у Тернополі увімкнули лише на святкові дні. Проте на День Державного Прапора, 23 серпня тернополяни не змогли скористатись "подарунком" від міської ради. Вода була дуже брудна. 

- Я увімкнула кран з гарячою водою 23 серпня близько 19.00, а звідти потік мазут. Я була шокована, ледве відмила ванну, - розповідає тернополянка Наталія. 

Чиста гаряча вода того вечора так і не з'явилася, продовжує жінка. Зранку 24 серпня помитися теж не вдалося, гаряча вода була з чорними крупинками. Довелося нагрівати воду у каструлі на газовій плиті. 

Про брудну воду з кранів тернополяни розповідають у соцмережах. 

"Щиро вдячні за подарунок "гарячу воду", бажаю вам такої самої гарячої води в дома, - пише у "Фейсбук" Софія Козій.

Чи чиста гаряча вода у ваших домівках? Пишіть про це у коментарях. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Marijka
    І за такий подарунок доведеться ще й заплатити
  • David Starr
    Чиста, бо не плачу за централізовану космічні гроші, а поставив колонку.
  • Іруська Динька
    нема води гарячої взагалі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:17 Графік відключення світла в Тернополі та області на 16 лютого 21:00 Новини Тернополя за 9-15 лютого: дивіться відео! 20:00 «Наших б’ють» — водій 44-ї артбригади Райвен про шлях від водія фури до розрахунку української САУ 19:00 До 800 грн за заняття: скільки коштує підготовка до НМТ у Тернополі і де знайти безоплатні вебінари Від читача 16:21 Ворог продовжує обстріли території України 18:00 МОЗ оновило перелік медичних протипоказань для усиновлення та інших форм сімейного виховання 17:00 «Фізрук» на зв'язку: історія вчителя-добровольця 105-ї бригади тероборони 16:00 Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону: як отримати і які документи потрібні 15:31 На Микулинецькій задимівся автомобіль: що відомо 15:00 Мандзин і Підручний фінішували у топ-20 гонки переслідування на Олімпіаді-2026 14:00 Камери, металодетектори, «тривожна кнопка»: МВС затвердило нові правила охорони в школах 13:00 На Дністрі вперше помітили червонокнижного нерозня та рідкісних казарок photo_camera 12:06 Мешканця Збаражчини судили за зберігання дитячого порно. У нього вилучили понад 4 тисячі фото і відео 11:00 Під час пожежі на Кременеччині загинув чоловік 10:00 Конкурент шарлотки: як приготувати ніжний яблучний пиріг з тіста філло 09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Роман Чудик та Володимир Бачинський
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up