Тернополяни хочуть, щоб міський стадіон освітлювався ввечері

Тернополяни хочуть, щоб міський стадіон освітлювався ввечері
  • Любителям бігу в місті потрібно, щоб в осінньо-зимовий період міський стадіон освітлювався з 17.30 до 20.00.
  • Вони пропонують, як зробити це недорого для міста.
  • Люди звертаються до міської влади із закликом вирішити це питання.

Петицію "Забезпечення увімкнення освітлення на Тернопільському міському стадіоні, що знаходиться за адресою просп. Степана Бандери, 15 в осінньо-зимовий період з 17.30-20.00" зареєстрував на сайті електронних петицій координатор клубу любителів бігу в Тернополі Андрій Бородій.

- У вечірній час в осінньо-зимовий період на міському стадіоні складно проводити бігові тренування чи займатися спортивними вправами через відсутність освітлення, - йдеться у тексті петиції. - Для вирішення цієї проблеми можна встановити по периметру стадіону LED-прожектори, закріпивши їх на опори даху (можливо з датчиками руху для додаткової економії електроенергії). А тому звертаємось до міської влади із закликом вирішити це питання в максимально короткі терміни.

Петиція стрімко набирає підтримку. З 20 листопада, коли чоловік зареєстрував петицію, її вже підтримали 90 тернополян. 

Андрій Бородій написав про петицію і на сторінці Ternopil Runday.

- Ternopil Running Club розпочинає важливий для бігової спільноти проєкт, який покликаний принести світло в прямому і переносному значенні для міста, спорту і громади. Мова про петицію яка називається "Забезпечення увімкнення освітлення на Тернопільському міському стадіоні, що знаходиться за адресою просп. Степана Бандери, 15 в осінньо-зимовий період з 17.30-20.00", - йдеться у повідомленні. - Ми хочемо, щоб на міському стадіоні, вечорами горіло світло. Нам не потрібні дорогі і витратні прожектори. Вважаємо, що можлива альтернатива в якості встановлення світлодіодних ламп (дякуємо за ідею Наталя Масловська). Більше в петиції. 

Також чоловік детально пояснив, як проголосувати за цю ініціативу, якщо ви її підтримуєте.

- За 30 днів потрібно набрати 300 голосів, щоб міська влада звернула увагу на це прохання. Процес реєстрації складний, але можливий. Ну що, поїхали - написав Андрій Бородій. - Якщо ви раніше не реєструватися на сайті петицій https://petition.e-dem.ua/ternopil/Account/Login..., то вам необхідно буде пройти дві реєстрації для творення облікового запису. Одну в єдиному кабінеті, а іншу для ств. Облікового запису.

1. Ств. Облікового запису. В лівому верхньому куті вибираємо вкладку «Реєстрація». Вказуємо особисті дані. Місто, дійсний емейл (пізніше через нього слід підтвердити обліковий запис), номер телефону (сюди прийде смс з підтвердженням), придумуємо пароль.

2. Реєстрація в єдиному кабінеті. Ідентифікуємось за допомогою банківської картки (наприклад в Приватбанку). Для цього потрібна картка, логін і пароль. Вибираємо підтвердження за допомогою дзвінка.

3. Заходимо праворуч в обліковий запис. Обираємо місто (якщо потрібно) і шукаємо петицію про Освітлення стадіону. Нажимаємо на ній. І праворуч обираєте підтримати.

4. Вуаля! Ви стали частиною громадянського суспільства і проголосували за важливу для міста зміну. Дякуємо за не байдужість.

5. Якщо не получилось, то пишіть у вайбер Бородію Андрію (0976654235).

До кінця голосування залишається ще 25 днів. Для розгляду в міській раді петиція має набрати 300 голосів.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:01 Покусав поліцейських, які хотіли доставити його в ТЦК 20:02 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для військових у госпіталі та на передову: що потрібно і куди приносити 18:00 Як у Тернополі відзначатимуть День Незалежності: програма Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 17:00 Дві вулиці в Тернополі будуть без води 25 серпня 15:15 Аварія з травмованими на Торговиці 15:00 «Кращого часу не буде»: родина ветерана розвиває бренд ароматів у Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 14:00 Яблучний зефір без цукру: смачний і корисний десерт з трьох інгредієнтів 12:40 У Тернополі урочисто відзначили День Державного Прапора України photo_camera 12:04 Їдете на Закарпаття чи в Карпати: кому потрібен спецдозвіл, а де достатньо паспорта і Резерву 11:00 Тернополянка втратила 69 тисяч гривень зі своїх карток 10:00 Символ незламності та волі: воїни 44-ї артилерійської бригади привітали із Днем Державного Прапора photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Володимира Трофимлюка і Петра Коваля
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up