Тернополяни розлучаються навіть на День Валентина

Тернополяни розлучаються навіть на День Валентина

Для когось 14 лютого - це найромантичніший день в році, а для когось -  це привід урочисто розірвати свої стосунки. Приміром, у 2017 році 14 лютого в Тернопільському РАЦСі розлучились дві пари: одна прожила разом 7 років, інша - 6 місяців. 

Цьогоріч на розлучення 14 лютого ніхто з тернополян не реєструвався, однак ситуація може змінитися, зазначає начальник міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Людмила Гурська.

- В 2016 році 14 лютого ніхто не розлучався, оскільки цей день припав на неділю. А в 2017 році в нас розірвали шлюб дві пари: одна пара прожила разом 7 років, інша - 6 місяців, - каже пані Гурська. - Цьогоріч на розірвання шлюбу на цю дату ніхто не зголошувався. Згідно з законодавством, розлучатися можна після місяця і одного дня після надходження заяви. Однак якщо люди не з'явилися після цього строку, то вони можуть прийти і розірвати стосунки впродовж трьох місяців в будь-який час. Тобто не виключено, що хтось може таки прийти на розлучення в День закоханих.

Загалом у РАЦСі у 2016 році було зареєстровано 199 актових записів щодо розлучень, у 2017 році - 197, а з початку 2018 року - 14. Однак, як зазначає Людмила Гурська, в цю цифру включено лише розлучення за згодою сторін і якщо в подружжі не було спільних дітей. Якщо ж додати розлучення за рішенням суду, ця цифра може бути набагато більша. 

Читайте також: На День Валентина тернополян одружуватимуть з ранку до ночі

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • бурундук
    так завершувати стосунки, щоб розходитись на свято закоханих - то треба вміти)
  • Anonymous
    уявіть 14 лютого народжуються і навіть помирають, зі звичайного дня зробили комерцію ...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Всесвітньо відома дорога паломників: Шлях Святого Якова можуть прокласти містами Тернопільщини 20:00 «Бабцю, напечіть домашніх пляцків — скоро буду вдома»: Петро Базар повернувся з полону play_circle_filled 19:00 У Теребовлі відновлюють нічну екскурсію Замковою горою з «Князем Васильком» play_circle_filled 18:04 У Києві чоловік відкрив стрілянину та захопив супермаркет: є загиблі та поранені Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 18:00 Сезонна алергія: календар цвітіння рослин, які можуть стати збедниками 17:00 Від бойового медика до фермера: ветеран Віктор Штурма розвиває ягідний бізнес на Кременеччині 16:00 Війна забрала життя Героїв Володимира Брощака та Володимира Ягнича 15:00 У бісеринках — цілий світ: як тернополянка Діана Шрамов’ят відроджує традиційні прикраси 14:00 Назвали імена дітей з Тернопільщини, які вибороли нагороди в Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика 13:00 «Нехай ворог б’є по техніці, а не по людях»: долучайтесь до збору для військових 10 ОГШБр 12:00 Понад 4,8 млн грн: визначили ціну землі на Стуса, де ворожа ракета зруйнувала будинок 11:00 Медичний оскар — 2026: хто з лікарів отримав нагороди 10:00 Ющенко посадив п'ять молодих черешень на Тернопільщині 09:00 МОН опублікувало Порядок прийому до закладів фахової передвищої освіти у 2026 році
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up