Тернополяни захопили суд, ДАІ та СБУ... Ніч захоплень триває (ОНОВЛЕНО)

Тернополяни захопили суд, ДАІ та СБУ... Ніч захоплень триває (ОНОВЛЕНО)
Після успішного захоплення будівлі прокуратури, тернополяни рушили штурмувати наступні приміщення.

Станом на 3 ночі вони встигли побувати в обласній державній автоінспекції, де залишили за собою гору спалених документів та вигорілий системний блок, перевернуте авто у дворі та гармидер у кожному кабінеті приміщення.

Присутні активісти кажуть, що будівлю здали їм без спротиву - працівники, що були всередині швидко її полишили за першою ж вимогою. Єдиним неприємним інцидентом було те, що один із мітингувальників поцілив каменем у працівника цієї структури.

Відео дня

Зараз в будівлі залишаються близько 10 активістів, які шукають протигази та бронежилети. Зброї тут не знайшли і не застосовували.

{photo_gallery id=3405|}

Схожа ситуація спостерігається і у місьрайонному суді на вулиці Котляревського. Також випалена документація і системні блоки, величезна палаюча у дворі гора паперів, сліди активного штурму будівлі.  

{photo_gallery id=3406|}

Вікна розбиті вщент, у віконних проймах - застряглі стільці, якими їх вибивали. Столи в кабінетах перевернуті, шухляди вивернуті. Усе потрощене. На другий поверх піднятись неможливо через потрощене майно. Вхідні двері вибиті

О 3 годині ночі тут працювали три пожежні машини-  у кабінетах задимлено, по щиколотку води. Пожежу згасили. Правоохоронців або ж активістів біля приміщення міськрайонного суду немає.

3-30 - штурму зазнала будівля СБУ. Активіст Тарас повідомляє, що коли кілька сотень тернополян наблизились до будівлі - її одразу через чорний хід почали покидати працівнки, які на той момент знаходились всередині. На перемовини до тернополян вийшов один представник СБУ, який фактично здав будівлю без спротиву, з умовою, аби тут нічого не нищили і не трощили.

{photo_gallery id=3407|}

 3-55 -  біля будівлі СБУ близько 20 активістів, які допалюють документи. Радісними вигуками вітається спалення костюму та форми.

Приміщення виглядає, як після обшуку, але слідів руйнувань немає. Знищена лише лише вхідна табличка із назвою установи.

На вулицях спокійно,є поодинокі групки активістів з 3-5 чоловік у шоломах та масках.

Проїзд через центр міста вільний.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (28)
  • Anonymous
    БОБІК ЗДОХ. ФУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Anonymous
    ТРЕБА ЩОБ ЦЕ МУСОРСЬКЕ КОДЛО (ПРОДАЖНІ СУДДІ І ПРОКУРОРИ, ПРОДАЖНА МІЛІЦІЯ, КОРУМПОВАНЕ ДАЇ) ВІДЧУЛО ГНІВ НАРОДУ, СКІЛЬКИ МОЖНА ТЕРПІТИ І СОПЛІ ЖУВАТИ????? А СПАЛЕНІ БУДІВЛІ ЦЕ ЧЕПУХА ПОРІВНЯНО З СВАВІЛЛЯМ ЦЬОГО КОДЛА. ВІДРЕСТАВРУВАТИ ВСЕ ЦЕ МОЖНА ЕЛЕМЕНТАРНО ПОТРЯСШИ МІСЦЕВИХ РЕГІОНАЛІВ, НАПРИКЛАД ,,КРЕАТОРБУД,,. СЛАВА УКРАЇНІ !!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! БОРІМОСЯ-ПОБОРЕМО !!!!
  • Anonymous
    ГОЛОВКА ВІД ХУЯ
  • Anonymous
    !! В АДУ ВСЕ СКОРО БУДЕТЕ ® !!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:03 Василь Гнатюк, якого звинувачують у вбивстві випускниці із Вишнівця, голодує у СІЗО 19:01 «Мамо, я вже не існую як учитель»: педагога мобілізували без ВЛК і попри чинну відстрочку 18:00 Юні тернополяни вибороли перемоги на Всеукраїнському турніру з греко-римської боротьби 17:40 На Тернопільщину прибув евакуаційний потяг: приїхали літні люди з Донеччини photo_camera Від читача 14:40 Телефонують зі служби безпеки банку 17:05 Перекрили прохід та кладуть бруківку: який вигляд має вулиця Грушевського під час реконструкції photo_camera 16:31 У Тернополі призупиняють опалювальний період за три дні після початку 16:10 Які проєкти пройшли до фіналу «Громадського бюджету-2026» 15:35 Мешканці Петриківського геріатричного пансіонату поскаржились на щурів і тарганів 15:03 Ціни на зарядні станції продовжують зростати: скільки коштують у магазинах Тернополя та онлайн photo_camera 14:30 У Збаражі горіла соя в зерносушарці: вогонь міг перекинутись на будівлі поряд 13:50 На голову впала балка: на будівництві у Кременці травмувався чоловік 13:17 У Чернігові повний блекаут: як живе місто без світла та води 12:40 Рада продовжила воєнний стан і мобілізацію ще на 90 діб 12:20 Тернополянин втратив майже мільйон, коли пробував навчитись «інвестиційній діяльності» 11:45 Від нього залежать життя цивільних та військових. У ТЦК тримають виробника хірургічного обладнання 11:25 У Тернополі терміново потрібні донори з 2 Rh− групою крові 10:30 Відключення світла: 21 жовтня діятимуть обмеження потужності для промислових споживачів (ОНОВЛЕНО) 10:07 Судили маму, яка покинула новонародженого сина в крамниці у Вишнівці. Малюк вже має родину 09:36 У вічність відійшов фермер з Гусятинської громади Володимир Коваль
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up