Тернополянин пропонує назвати одну з вулиць міста на честь Яна-Амора Тарновського

Тернополянин пропонує назвати одну з вулиць міста на честь Яна-Амора Тарновського

Петицію "Назвати одну з вулиць міста на честь Яна-Амора Тарновського" у Єдиній системі місцевих петицій зареєстрував Любомир Білинський. 

"Ян-Амор Тарновський - державний, політичний та військовий діяч, засновник міста Тернопіль. Назва вулиці його іменем стане вшануванням пам`яті людини, яка доклала багато зусиль для розвитку нашого міста", - йдеться у тексті петиції.

Якщо ви розділяєте думку автора та теж хочете, аби в Тернополі з'явилсь вулиця названа на честь Яна-Амора Тарнавського підтримуйте питицію. Проголосувати можна тут 

До кінця збору підписів залишилось 24 дні. Нагадаємо, щоб петицію розглянули у міськраді, вона має набрати щонайменше 300 голосів.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (10)
  • Boris Javir
    зараз всякий радянський шлак заворушиться проти засновника міста, шляхтича і не-русскава чєлавєка. відразу стане видно тих, хто першими будуть зустрічати російські танки.
    Anonymous reply Boris Javir
    Та при чому тут радянський шлак? Тут журналісти плутають Тарнавського з Тарновським. Уявляєте собі скільки плутанини буде з адресами, якщо 90 % тернополян уявлення не мають, що Мирон Тарнавський, і Ян Амор Тарновський - це не одна і та ж людина, отже і вулиці, названі їх іменами, теж різні. Карл Маркс і Фрідріх Енгельс - це теж, до речі, була не одна людина, а чотири різних людини, а Слава КПСС - взагалі не людина....
  • Anonymous
    Я категорично проти. В нас в місті вже є вулиця Тарнавського. Поява вулиці з подібною назвою призведе до плутанини і помилок.
  • Lana Milana
    Навіть автор вже помилки в описі встиг зробити
  • Степан
    Тільки за, це буде справедливо Ян Тарновський засновник міста і його перший власник. Місто завжди, до приєднання до Радянської України називалось Тарнополь, від його прізвища Тарнавський.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 «Мені зробили прививку від патріотизму»: що тернопільська блогерка Таня Пренткович пише з Португалії play_circle_filled photo_camera 20:00 У парку «Сопільче» не працюють атракціони через кадровий голод play_circle_filled photo_camera 19:03 Внаслідок негоди на Кременеччині підтопило 24 будинки. Чи отримають люди компенсацію? 18:00 Польща передала сучасне медичне обладнання Тернопільській обласній лікарні Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:30 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині: спеки не буде, сунуть сильні вітри 17:00 Тернопіль у пошуках нового головного архітектора: триває конкурс. Екскерівник отримав підозру 16:25 «На щиті» через Тернопіль до рідного дому повернувся захисник Іван Локотош photo_camera 15:46 Подружжя тернополян підозрюють у контрабанді наркотиків з Італії 15:02 Загибель дев'ятикласниці на санній трасі в Кременці: судитимуть директора спортивної школи 14:47 На Замотастирській зупинили нетверезого водія електросамоката 14:25 У Яблунові перекинувся Range Rover: постраждали троє людей 13:50 Тернополянка Іванна Дяченко виборола бронзу Чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное 13:15 Автівка перекинулась у кювет: в аварії на Чортківщині постраждали четверо людей 12:45 Третю добу в Підволочиську гасять пожежу на території сміттєзвалища 12:10 Назавжди у строю… Тернопіль прощається з поліцейським Іваном Нагайовським, який загинув на Донеччині play_circle_filled photo_camera 11:45 Стоматолог з Тернополя став першим в Україні неродинним донором кісткового мозку і зустрівся реципієнтом photo_camera 11:16 Тернопільська школа №29 має нову директорку: що відомо про Оксану Стецьку 10:50 2,65 проміле алкоголю: на Тернопільщині п'яна водійка збила 6-річного хлопчика на електроквадроциклі 10:39 Спеціальності у 1-му корпусі Національної гвардії України «Азов» (пресслужба)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up