Тернополянин виборов титул найсильнішого кікбоксера світу

Тернополянин виборов титул найсильнішого кікбоксера світу

Титул найсильнішого кікбоксера світу виборов на змаганнях у Італії начальник управління КОРД ГУНП в Тернопільській області Дмитро Болтян. Окрім цього, уродженець Кременеччини виконав норматив майстра спорту України Міжнародного класу з кікбоксингу WTKA. 

Змагання з кікбоксингу за версією WTKA проходили з 30 жовтня по 3 листопада у місті Маріна-ді-Каррара. Своїх бійців представило понад 28 світових федерацій, а це 5000 спортсменів з 89 країн світу. Така кількість учасників стала рекордом за всю історію проведення цих змагань. 

У вазі понад 91 кг в найважчому поєдинку фул-контакт перемогу виборов Дмитро Болтян. У фіналі він здолав італійського суперника, багаторазового чемпіона Європи та Світу, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Спортом Дмитро Болтян почав займатися з дитинства. Перші вагомі результати та перемоги здобув у регбі. Далі захопився рукопашним боєм, боксом і зупинився на кікбоксингу.

Потрапити на чемпіонат світу було мрією всього його життя. Тому до серйозних змагань кордівець готувався не один рік. Не забував підтримувати фізичну форму і під час поїздок на схід нашої держави. За плечима Дмитра Болтяна сім ротацій у зону проведення антитерористичної операції. 

Два останніх роки кордівець робив усе можливе, аби потрапити на змагання. Наполеглива щоденна праця дала свої результати - кременчанин посів п'єдестал першості і здобув золото.

Неабияку увагу Дмитро Болтян приділяє не лише своїм тренуванням, але й піклується про фізичне та моральне здоров'я мешканців Кременеччини. Правоохоронець неодноразово долучався до створення та відкриття на території району спортивних шкіл та секцій по кікбоксингу.

Його учасники як школярі, так і працівники правоохоронних відомств неодноразово здобували високі звання на змаганнях з кікбоксингу, а також виступають за ФСТ «Динамо».

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Понад 4,8 млн грн: визначили ціну землі на Стуса, де ворожа ракета зруйнувала будинок 11:00 Медичний оскар — 2026: хто з лікарів отримав нагороди 10:00 Ющенко посадив п'ять молодих черешень на Тернопільщині 09:00 МОН опублікувало Порядок прийому до закладів фахової передвищої освіти у 2026 році Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 22:00 На Тернопільщині розробили пішохідний маршрут для паломників Camino Ruteno photo_camera 21:00 У Тернополі планують видобуток піску на ділянці, яка фігурує у кримінальній справі на 76 мільйонів 20:00 ТОП-10 сімейних лікарів за кількістю декларацій: розповідаємо, кому найбільше довіряють тернополяни 19:00 Місія — пам'ятати кожного. Як у 62 фармацевтка пише пісні про полеглих Героїв з допомогою ШІ photo_camera 18:00 Євро продовжує стрімко зростати: курс валют на понеділок 17:20 21 аварія за участю водіїв двоколісного транспорту сталася цьогоріч на Тернопільщині 16:40 На Тернопільщині двом посадовцям оголосили підозру через рубку дерев на майже 2 млн грн photo_camera 16:00 У парку «Сопільче» висадили 30 молодих дубів photo_camera 15:23 У водоймі на Тернопільщині втопився чотирирічний хлопчик 15:00 З Текстильної просять забрати авто, пошкоджені під час атаки 19 листопада 14:20 Біля Бучача чоловік підірвав гранату в автомобілі 13:35 Сотні тернополян та гостей міста долучилися до участі в «Гаївках з молоддю» photo_camera 13:00 Тернопільська «Нива» зіграє домашній матч проти «Лівого Берега» 12:35 У Тернополі відзначили переможців конкурсу «Учень року – 2026»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up