Тернополянка "випадково" жбурнула банкою з консервацією в голову дорослій доньці

Тернополянка "випадково" жбурнула банкою з консервацією в голову дорослій доньці

За минулу добу на швидкій побільшало викликів на нещасні випадки та ДТП.

На вул. К. Савури 29 листопада бригада швидкої виїжджала о 16:17. Медики швидкої надавали допомогу 29-річній пацієнтці, яка скаржилася на сильні головні болі та запаморочення.

Як з’ясувалася, її матір, перебуваючи у нетверезому стані, жбурнула банкою з консервацією доньці в голову, повідомляє генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус.

Як стверджують обоє жінок – випадково. Снайперські здібності матері завдали доньці серйозних травмувань, зазначає медик: із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забійною раною скроневої ділянки голови потерпілу, після наданої допомоги шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Нагадаємо, за 29 листопада медики швидкої по Тернопільській області обслужили 263 виклики до пацієнтів, здійснили 52 госпіталізації; з них по Тернополю обслужено 118 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 33 пацієнти. За 29 листопада у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 35 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 23 ковідні пацієнти. З підозрою на ковід за 29 листопада у службу швидкої допомоги звернулося ще 22 пацієнти, 10 госпіталізовано.

29 листопада уже традиційно було багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду, підвищеною температурою та двосторонньою пневмонією. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Почастішали виклики до пацієнтів з важкими депресивними станами, безхатченків, а особливо – до чоловіків у стані сильної алкогольної інтоксикації. Також побільшало викликів на нещасні випадки та ДТП.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (27)
  • Olena Turchenyk
    Значить гарна господиня, накрутила закруток. От лише шкода, що закрутки є, а мізків нема🤷‍♀️, а так все добре.
  • Игорь Игоревич
    Випадково??????!!! Це як????????!!
  • Юлия Кравченко
    Кашмар
  • Вера Легенька
    Очуметь , это же банка с консервацией  , это шок
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:48 Тернопіль «плаває»: затопило вулиці, транспорт фактично зупинився 19:06 Штраф скасували: в апеляції змінили покарання поліцейському, який скоїв смертельну ДТП 18:07 Осіб з інвалідністю та роботодавців просять пройти опитування про роботу 17:03 Забуваєте важливі речі? 10 звичок, які допоможуть краще запам'ятовувати інформацію Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 16:02 Безкоштовне харчування у школах Тернополя: батьки вже можуть замовити картку через «е-Тернопіль» 15:07 Чому у вступників вимагають військово-обліковий документ і кому його мати не потрібно: пояснення ТЦК 14:03 Корупція у білих халатах: інвалідність «під ключ» і масштабні схеми 13:10 Виявили стихійне сміттєзвалище? Запрацювали нові правила: хто відповідатиме і куди звертатися 12:04 Вдерся до крамниці та вдарив патрульного: як суд покарав тернополянина 11:02 Малювали картини й говорили про втрату: на Тернопільщині підтримали родини загиблих і безвісти зниклих 10:20 Трендовий салат із кабачків, який підкорив соцмережі: готується за пів години і не б’є по гаманцю 09:44 На Тернопільщині через негоду без світла залишилися понад 3 тисячі абонентів 09:00 У Тернополі відкрили меморіальну дошку захиснику Володимиру Боїлу 08:54 Масована атака на Київ: Росія випустила близько 40 балістичних ракет, є жертви 21:02 Екзотична краса у Кременці: в ботанічному саду показали як цвітуть кактуси photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up