Партнер рубрики Події

Тернополянок запрошують на благодійний марафон

Тернополянок запрошують на благодійний марафон

Мета марафону — зібрати кошти на організацію літнього табору для дітей та дружин захисників України.

Благодійний марафон для жінок відбудеться 10-11 травня в онлайн форматі. Організатори у прес-релізі розповідають, що подія допоможе жінкам «перезавантажитись» і відновити сили.

«Наш благодійний марафон є спробою організувати майданчик для ділення, розмови, нових ідей та знайомств,» — пояснює ідейна натхненниця та організаторка заходу  Наталія Попадюк. 

Такий захід жінка проводить не випадково. Чоловік Наталі став на захист країни від початку повномасштабного вторгнення, до того воював в АТО. Для того, щоб згуртувати дружин військовослужбовців, жінка заснувала ініціативну групу «Ті, які чекають».  Група діє протягом двох років і стала простором взаємопідтримки, піклування та сили. Минулого року Наталя почала організовувати ретрити для дружин та дітей військових. Щоб зібрати кошти на цьогорічний літній виїзд, зокрема на проживання та харчування учасників, жінка вирішила провести благодійний марафон.

Відео дня

Як зазначено на сайті події, цей Марафон – для жінок, які прагнуть розвиватись, бути успішними, люблячими та щасливими. 

На учасниць чекають:

Серед спікерів події телеведуча Тетяна Висоцька, психологиня Наталія Задорожна, нутріціолог Віктор Мандзяк, с. Антонія Шепетило та багато інших глибоких особистостей. Два дні марафону  насичені темами про силу жіночності, пошук опори, жіноче здоров’я, роль жінки у війні, сімейні стосунки та професійне покликання. Кожен зі спікерів поділиться своїми роздумами, досвідом, порадами та енергією, які допоможуть прожити цей час та рухатися вперед.

«У нашому жіночому колі дозріває сила, народжується жага до життя, до втілення мрій, ідей, добра. Через таку акцію «Жінки – жінкам» наче передаємо вогник любові, піклування, співчуття, підтримки. Ділимося силою та натхненням, стаємо один для одного джерелом сили. І це діє і в прямому, і у зворотньому напрямі: «…бо хто дає, отримує» — додає Наталія та запрошує тернополянок взяти участь в події.

Довідка
Переглянути програму заходу та зареєструватись для участі можна за посиланням  https://familyplanning.com.ua/zhinochiy-marafon-vesna-v-tobi

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що тернопільські волонтери оголосили про мегазбір на комплекс розвідки БПЛА для тернопільської артбригади.

 

Читайте також:

Мегазбір на комплекс розвідки БПЛА для 44-ї артбригади оголосили тернопільські волонтери

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Константин Дячук

    Сексизм у чистому вигляді. Є жіночий простір, тепер є і жіночий марафон. А скажіть є хочаб один простір для простих чоловіків? Чи є марафони для чоловіків??? Чи є у нас хоча б один чоловічий клуб? НЕМА!!! Журналісти, розберіться із цим. Якщо звісно серед вас ще лишилися чоловіки, чи адекватні жінки.

keyboard_arrow_up