Тюрма загрожуватиме тим, хто буде голосувати замість родичів-заробітчан

Тюрма загрожуватиме тим, хто буде голосувати замість родичів-заробітчан
  • До виборів лишається не так вже й багато. Про ймовірні порушення виборчого законодавства розповіли на прес-конференції "Перші два місяці виборчої кампанії на Тернопільщині: тенденції та порушення".
  • Зокрема, позбавлення волі загрожує тим, хто голосуватиме чужими бюлетенями замість родичів-заробітчан, зауважив керівник управління нацполіції в області Олександр Богомол.

- Серед найчастіших порушень виборчого законодавства - можливе голосування за осіб, які перебувають за кордоном, - каже начальник Головного управління нацполіції в Тернопільській області Олександр Богомол. - За такі речі передбачена кримінальна відповідальність. На будь-які звернення про голосування за когось під час виборів ми зможемо відреагувати за 5-10 хвилин.

Олександр Богомол каже, що такі дії перевірятимуть з допомогою реєстрів осіб, що перетнули кордон. Якщо людина, яка взяла участь у виборах не території України, фізично перебуває за її межами, то такий злочин може призвести до позбавлення волі.

 

Довідка:

Згідно зі статтею 160 ККУ, за такі порушення передбачено  позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • David Starr
    Тому влада й не робила перепису населення - щоб можна було використати адмінресурс.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Центр Чорткова задекорували перед святами. Містяни — ярмаркують play_circle_filled photo_camera 21:00 Наші вдома: на рідну Монастирищину з полону повернулись Герої Богдан Зарічняк та Анатолій Копча 20:00 Розклад богослужінь та графік освячення великодніх кошиків у храмах Тернополя 19:00 Невід’ємні поліпшення для ще одного приміщенні в Центрі. Що можуть приватизувати? Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 18:00 На Великдень посилюють заходи безпеки для мешканців Тернопільщини 17:20 Рада ухвалила закон про автоматичне стягнення боргів: йдеться про відчуження майна 16:47 Незаконна порубка дерев у Вишнівецькому лісництві. Прокурори вимагають майже п'ять мільйонів 16:05 Заморозки не відступатимуть до Великодня: штормове попередження оголосили на Тернопільщині 15:13 Побили цивільного до крові в Тернополі. Очевидці кажуть — представники ТЦК play_circle_filled 14:50 «Дякуємо за життя!» У Тернополі вручили державні нагороди родинам загиблих військовослужбовців play_circle_filled photo_camera 14:40 Водій без посвідчення і у стані сп’яніння протаранив світлофор на Микулинецькій 14:25 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 8 квітня) 14:10 Великоднє тепло для захисників: учні школи №18 провели благодійну акцію на підтримку ЗСУ photo_camera 13:35 Під час оповіщення у Золотниківській громаді чоловік пропонував хабар офіцеру громади і ТЦК 13:04 На два тижні перекриють рух на вулиці Вербицького 12:30 Віллу Вітошинських у Тернополі обіцяють зберегти: петицію підтримали, але без чіткого плану 12:00 Тернопільщину засипає снігом: водіїв попередили про небезпеку play_circle_filled 11:25 Графік відключення світла діятиме в Тернополі та області 8 квітня 11:00 У Світлий Понеділок буде вихідний: у Тернополі перенесли робочий день
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up