Ті, хто пропустив ЗНО-2019, ще мають шанс потрапити на додаткове

Ті, хто пропустив ЗНО-2019, ще мають шанс потрапити на додаткове
  • Абітурієнти, які з поважних причин не склали ЗНО-2019, зможуть взяти участь у додатковій сесії, яка триватиме з 26 червня до 11 липня.
  • Щоб отримати другий шанс, необхідно представити підтверджуючі документи, – повідомив відповідальний за організацію ЗНО на Тернопільщині Юрій Шайнюк.

- Додаткова сесія ЗНО відбувається через п’ять днів після проведення основної сесії, - каже пан Шайнюк. - Участь у додатковій сесії беруть ті особи, які з певних поважних причин з могли взяти участі в основній сесії.  Потрібно представити необхідне документальне підтвердження, тобто довідки.

Причиною для права участі в додатковій сесії ЗНО можуть бути трагічні обставити в родині, стихійне лихо, аварія, тобто причина має бути дійсно поважною. Також складають ЗНО особи, які відбувають покарання у відповідних установах чи ті, які перебували на момент зовнішнього незалежного оцінювання в зоні воєнних дій.

Відбуватиметься тестування додаткової сесії ЗНО за місцем розміщення центру оцінювання якості освіти, а це Івано-Франківськ, зазначив Юрій Шайнюк.

Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщується у вигляді запрошень перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.​

Графік додаткової сесії ЗНО 2019 року:

Предмет

Дата проведення

Математика

26 червня

Німецька мова

27 червня

Французька мова

01 липня

Іспанська мова

02 липня

Українська мова і література

 03 липня

Фізика

04 липня

Англійська мова

05 липня

Історія України

08 липня

Біологія

09 липня

Географія

10 липня

Хімія

11 липня

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Ветеранський бізнес: заявку для набуття статусу можна буде подати через «Дію» 20:15 У Байковецькій громаді через ЦНАП можна знятися з розшуку ТЦК: стартував пілотний проєкт 20:00 Трохи борошна, досвіду і любові: на Тернопільщині розвивають крафтове виробництво хліба (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 19:00 Тернопільські веслувальники здобули призові місця на Кубку України та Всеукраїнських змаганнях Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 18:00 У Тернополі показують фільм «Кіллхаус» — про спецоперації СБУ, ГУР і Третього штурмового корпусу play_circle_filled 17:17 Потрійна ДТП на Шептицького: серед потерпілих — 9-місячна дитина 16:51 14-річний підліток до смерті побив чоловіка з інвалідністю. Як його покарав суд? 16:00 Біль, який не вщухає: пам'яті бійця стрілецького батальйону поліції Тернопільщини Василя Паньківа 15:36 Суд зобов’язав забудовника сплатити майже 2,5 мільйона пайового внеску до бюджету Тернополя 15:15 Жителя Тернополя затримали за підозрою в нанесенні тяжкого тілесного ушкодження знайомому 14:40 ФОТО ДНЯ: на набережній Тернополя розквітла слива Пісарді photo_camera 14:35 Презентували книгу «Старий парк Тернополя» 13:30 У с. Чистилів на власному подвір'ї господар натрапив на артснаряд 13:00 На Тернопільщині оголосили жовтий рівень небезпеки через посилення вітру 12:30 Звання «Мати-героїня» отримала 21 жінка з Тернопільщини 12:00 Обіцяний подарунок з-за кордону обернувся для тернополянки втратою майже 100 тисяч гривень 11:30 На набережній розквітла слива Пісарді photo_camera 11:07 Стрілянина у Львові: що відомо 11:00 24 квітня у Тернополі відбудеться молебень за загиблими Героями
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up