“Ти зможеж!”: у Тернополі пройде соціальна ініціатива

“Ти зможеж!”: у Тернополі пройде соціальна ініціатива
  • У Тернополі можна буде почути історії про цікавих, непересічних людей різного віку та соціального статусу, які завдяки міцності духу, вірі у свою справу, місію піднялися над собою і досягли успіху. У Файному створили соціальну ініціативу “Ти зможеж!”. 
  • 22 жовтня о 17:30 год. в Українському Народному Домі "Перемога" відбудеться презентація проєкту ГО «Персоналіті». 

 

Участь тернополян у суспільно-політичному житті громади, сміливість у реалізації ініціатив, скорочення безробіття через саморозвиток реалізацію особистісного потенціалу кожної людини, створення якісного контенту для акумулювання та підтримки місцевих починань – запорука успішного розвитку Тернополя громади. Із цією метою ГО «Персоналіті» ініціювала проект «Ти зможеш!». Це серія мотиваційних роликів про долі цікави, непересічних людей, які завдяки міцності духу, віри в себе, у свою справу, місію піднялися над собою досягли успіху. Організатори вірять, що гідні приклади, мотивувальні історії стануть поштовхом для ефективної роботи над собою людей. 

- Цей соціальний мотиваційний проєкт полягає у тому, що ми взяли шість історій людей різного статусу, соціальної приналежності, віку і відзняли про них шість відео-історій про переломний момент у їхньому житті, - пояснює голова громадської організації “Персоналіті” Ольга Петришина. - Наприклад, однією із учасниць є Марина Орап, яка була онкохвора, але подолала хворобу і допомагає інших жінкам боротися із недугою. Є Юрій Нечай, якого ми ще знаємо із часів, коли він був студентом Педагогічного університету. У Юри - ДЦП. Він вчився у той час, коли ще ні про яку інклюзію не йшлося, але попри видиме ДЦП він закінчив університет, знайшов себе і зараз працює у центрі реабілітації діток із такою ж хворобою, як у нього. 

Кожен із цих персонажів - особливий, каже організаторка. 

- Це не відомі люди, але вони не здалися тоді, коли у них були труднощі, - каже Ольга Петришина. - Їм потрібно не зважати на свою трагедію, а працювати над собою. Показати, що можна переламати хід подій, головне - докладати до цього зусилля. 

Ольга Петришина розповідає, що коли вона починала створювати благодійну організацію “Персоналіті”, то дуже хотіла робити щось цікаве та корисне, але їй не вистачало сміливості.

-  І тоді я зрозуміла, що кожному потрібно, щоб йому говорили цю, здається, просту фразу - “Ти зможеж”, - продовжує співрозмовниця. - Історії цих людей, які взяли участь у проєкті, спостерігаю дуже багато років поспіль. І  захоплююсь такими людьми і дивуюсь, що вони у таких ситуаціях можуть не падати духом. І вже коли ти порівнюєш їх проблеми зі своїми, то починаєш розуміти, що у тебе, можливо, і проблемка, яку легко вирішити. Тому я вирішила: якщо ці люди надихають мене, то зможуть надихнути і вас. 

Організатори запрошують усіх прийти, послухати та надихнутись історіями людей із незламною вірою у себе.  

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • тойво
    То зможеж чи зможеш.. ??
    гср reply тойво
    якби ми вчились так як треба..., золоті слова Т. Шевченка
    тойво reply гср
    100%
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:35 Через негоду дерево впало на житловий будинок в Козівській громаді photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Дробика і Богдана Рижука 08:00 На Тернопільщині відбудеться XXV Міжнародний фестиваль «Дзвони Лемківщини» 22:00 Підгрушна у Тернополі презентувала олімпійські медалі та свої рекордні вишивки photo_camera Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 21:00 Чемпіонка Європи з Тернополя присідає з вагою учетверо більшою за власну play_circle_filled 20:06 Обмалював могилу лайливими словами, бо покійна за життя нібито з нього насміхалася. Що сказав суд? 19:00 Тернополяни підтримали петицію щодо роботи центрального стадіону з 6:00 до 22:00 без вихідних 18:38 Військовослужбовцю ТЦК, якого підозрюють у побитті жителя Тернополя, обрали запобіжний захід 18:00 Виплати на проживання для дітей ВПО та непрацездатних ВПО: важливо подати заяву до 1 червня 17:07 Змінять назву кільця біля масиву «Канада» 16:35 Літні дитячі табори 2026 в Україні та за кордоном — ціни та програми (партнерський проєкт) 16:15 Школяр з Тернополя встановив рекорд України 15:45 У Тернополі на хабарі викрили підполковника play_circle_filled photo_camera 15:15 В ДТП на Шептицького постраждала жінка play_circle_filled 15:03 На Тарнавського горів закинутий дачний будинок play_circle_filled photo_camera 14:45 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 27 травня) 14:30 В Україні з'явиться нове свято: вперше відзначатимуть у вересні 14:04 Вітер до 20 м/с: на Тернопільщині оголосили штормове попередження 13:31 Плаче небо... У Тернополі в останню путь провели сімох Героїв, чиї імена поки невідомі play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up