Травмпункт у лікарні швидкої допомоги не працює. Куди звертатися тернополянам?

Травмпункт у лікарні швидкої допомоги не працює. Куди звертатися тернополянам?

Лікарню швидкої допомоги перепрофілювали в шпиталь для пацієнтів з коронавірусом. Однак куди подівся травмпункт та куди тепер можуть звертатися тернополяни за допомогою? Читайте у матеріалі.

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги працює в режимі госпіталю з 18 серпня. З того часу відділення хірургії, нейрохірургії та травматології не працює. Не працює у лікарні і травмпункт.

- Ми розгорнули 135 ліжок для хворих на базі всієї лікарні, - розповідає головний лікар Ярослав Чайківський. – Усі наші лікарі залишились працювати, тобто нікого не звільнили і не переводили до інших лікувальних закладів у зв'язку з перепрофілюванням. Тепер наші спеціалісти надають допомогу лише хворим на коронавірус.

Чи є у місті травмпункт?

Багато тернополян звертаються до редакції «20 хвилин», адже не знають, чи є у місті травмпункт та де можна отримати допомогу травматолога.

Хоча травмпункт раніше був лише у лікарні швидкої допомоги, після перепрофілювання закладу в монопрофільний, для хворих на коронавірус, травмпункт довелося перенести до іншого лікувального закладу. Ніхто не лишиться без кваліфікованої медичної допомоги – запевнив головний лікар.

- Травмпункт з 18 серпня працює на базі університетської лікарні, - пояснює пан Ярослав. – Також хірургічне, нейрохірургічне та травматологічне відділення перевели до інших закладів. Хірургічне відділення несе ургенцію протягом 7 днів на тиждень у міській лікарні №2. Травматологічне відділення перенесено до університетської лікарні.

Довідка:

Травмпункт працює за ардесою:

вул. Клінічна, 1;

телефони приймального відділення: (0352) 23-63-12, (0352) 23-58-84.

Коли травмпункт повернуть до лікарні швидкої

Як пояснює Ярослав Чайківський, лікарня швидкої допомоги буде працювати у звичному режимі уже з 1 вересня.

- Ми маємо перейти у звичний режим роботи, - каже головний лікар. – Інфекційне відділення надаватиме допомогу хворим на коронавірус, а інші відділення повернуться до звичної роботи. Ургенція по травматології, хірургії та нейрохірургії буде відновлена. Травмпункт також відновить роботу на базі нашої лікарні з 1 вересня.

Хворих на коронавірусну інфекцію переведуть до інших лікувальних закладів, зокрема, частину хворих переведуть до лікарні №2, оскільки там є пульмонологічне та загальнотерапевтичне відділення, де зможуть надавати допомогу хворим.

Частина хворих залишиться у інфекційному відділенні лікарні швидкої допомоги.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (21)
  • Людмила Кузьмінська
    Спасибі
  • Марія Б.
    З 1 вересня перша лікарня працює в звичному режимі все  буде як колись
  • Марія Шпуняр
    Не переживайте. Буде так як Бог дасть, а нетак як ви думаєте. І діти і школу підуть все буде добре. Ціле літо діти в селі з усієї України граються і всі здорові то і школа не пошкодить.
  • Ольга Налужна
    То  вже треба лікувати лікарів😭
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:04 Чоловіка з Підволочиська підозрюють в серії замахів на сексуальне насильство щодо трьох жінок у Львові 21:46 Графік відключення світла в Тернополі та області: 1 квітня діятимуть обмеження для бізнесу 21:00 Чи спускаються тернополяни в укриття під час тривоги: ми в них запитали photo_camera 20:01 З маршмелоу, фісташками, коньяком чи класичні: від 100 до 1150 гривень коштують авторські паски у Тернополі Від читача 17:41 Жінка з Підволочищини опанувала "чоловічу" професію 19:00 Понад 23 мільйони на ремонт садка у Бучачі: що зроблять, де зараз діти та працівники 18:10 Що робити, якщо під час тривоги ви в церкві — рятувальники про правила безпеки на Великдень 17:30 Директор цегельного заводу отримав підозру в незаконному видобутку піску на 52 мільйони photo_camera 17:00 Понад 13 мільйонів на продуктові набори до Великодня: хто з тернополян отримає 16:30 Вбивство жінки на Володимира Великого: поліція затримала підозрюваного 15:45 Землю на Монастирищині, вартістю майже мільйон, суд повернув громаді, бо в аграрія виявили порушення 15:10 На Великодній період збільшують кількість рейсів до міських кладовищ: графік 14:30 У Міноборони зробили заяву про зміну мобілізації з 1 квітня та реформу ТЦК 13:50 На війні загинув студент тернопільського педуніверситету Валентин Стадницький 13:15 Водія у Тернополі оштрафували за телефон у руках і ремінь «за спиною» 12:40 У Тернополі затримали закарпатця, якому студенти віддавали гроші за «сесію без проблем» 12:06 Скільки тернополяни готові витратити на приготування до Великодня: опитування play_circle_filled photo_camera 11:30 Редакція «20 хвилин» отримала зарядні станції завдяки Програмі екстреної підтримки та АНРВУ 10:50 Помста після смерті: у Заліщиках затримали чоловіка за наругу над могилою 10:12 Розбив вікно магазину та вкрав техніку: у Кременці затримали чоловіка за підозрою в крадіжці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up