Треба купляти танк, - тернополянин про трасу Тернопіль-Львів

Треба купляти танк, - тернополянин про трасу Тернопіль-Львів

"Людоньки! Дуже прошу, не їдьте машиною до Львова по трасі Тернопіль - Львів!!!", написав Ростислав Яцків на своїй сторінці у "Фейсбук".

 

 

"Буду відвертим - цей поєдинок я програв 3:0 на користь ями. 
Стан доріг, неякісне світло в авто - це мізерна але дуже травматична частина автомобільного життя. Повертаючись із Львова до Тернополя осліплений прожекторами псевдо-фури (5 тонн) із наліпленими галогенками в три ряди, щоб не потрапити в яму розміром з колесо "вскочив" у меншу ямку, яка все одно зробила свою чорну справу... І це сталося за 5 км до м. Золочів що на Львівщині. 
...нещодавно, за три дні мені довелося наїздити 500 км і я жодного разу не мав пригод, а сьогодні за 130 км я мав пригоду на всі 100%. І тих 500 я їхав із середньо швидкістю 100 км/год а тут лише 60 км/год і маю втрати на кругленьку суму. Різниця у країнах, Польща і Україна.
Цей пост мав би завершитися фотками зігнутого диску, але є ще одне але... коли я докотився до автозаправки ОККО і попросив любий варіант підкачати колесо, то чарівна касир сказала, що вони такої послуги не надають, а компресор є на автозаправці іншої компанії за 1 км.
Я дуже поважаю брендові автозаправки WOG та ОККО і поважаю їх за якість, але у цьому випадку вийшло навпаки. Невже складно поставити компресор для підкачки? Це ж мізер, але який приємний, щоб не діставати все із багажника для заміни колеса. Якби підкачав то доїхали б до шиномонтажу, а так вже ризикував на запасці до Тернополя. 
P.S. ... тре купляти танка!!!", пише автор.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Андрій Хвіст Рассказов
    треба мати не танк,а стримання.коли бачиш перед собою таку дорогу і хочеш доїхати добре,то просто зменшуєш швидкість(особисто Я на деяких ділянках їду 30км/год,це при тому що цю дорогу знаю добре,так як часто в тому напрямку катають)
  • David Starr
    Танк має обмежений моторесурс і по дорозі їхати ніхто не дозволить, хіба БРДМ )
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 «Знаки ідентичності»: у Тернополі презентували колекцію рушників, створену українцями з 22 країн photo_camera 21:00 Як у Чорткові відзначатимуть День Незалежності: програма заходів 20:00 Один зуб теж має значення: як у Da Vinci відновлюють усмішку за допомогою імплантів (Партнерський проєкт) 19:15 На Дамбі встановили комплекс, що автоматично фіксуватиме порушення ПДР Від читача 17:01 Позичити гроші 18:01 Профільна школа та нова система оцінювання: що зміниться для школярів з нового навчального року 17:21 Монастириській громаді повернули 2 гектари землі, яку привласнили за підробленими рішеннями 16:45 Дощі та грози прогнозують синоптики на Тернопільщині 21-23 серпня 16:10 Інклюзивний дитячий майданчик облаштовують біля дитячої поліклініки в Тернополі 15:30 Зупинилося серце: на Кременеччині медики повернули до життя пацієнтку 14:50 У Тернополі демонтують 53 водомати й поштомати: у чому причина 14:12 На березі Серету виявили тіло жінки з Чорткова, яку розшукували рідні 13:45 Англійська у дитсадках стане обов'язковою з вересня 13:15 У Тернополі мобілізували чоловіка у день, коли йому оформлювали бронювання через Дію: що вирішив суд 12:32 24 серпня українці у всьому світі створюватимуть «Ланцюги Єдності» 11:54 У Тернополі майорітиме синьо-чорний прапор «Між небом і землею» у пам'ять про зниклих безвісти 11:36 На місці пожежі у Бережанах знайшли мертвим чоловіка 11:05 Смертельна аварія в Почаєві: загинула 16-річна дівчина, водія взяли під варту 11:00 Перерви у русі маршруток: як тернополяни оцінюють графік громадського транспорту play_circle_filled photo_camera 10:40 Стрілянина на Київській: затримали чоловіка напідпитку play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up