Три години азарту: 150 студентів медуніверситету змагалися під час квесту в музеї

Три години азарту: 150 студентів медуніверситету змагалися під час квесту в музеї
  • У Тернополі студенти медуніверситету організували квест в краєзнавчому музеї.
  • Кожного разу понад 150 осіб виявляє бажання взяти участь у квесті. Цього року кількість заявок до участі була рекордною – 53 команди.

Ініціативна команда студентів Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського вчетверте організувала масштабний квест, в якому могли взяти участь усі бажаючі. Про це повідомляє прес-служба навчального закладу.

Організаторами заходу є студенти п’ятого курсу медичного факультету: Юлія Бандрівська, Таїсія Білоножко, Тереза Швець.

Кожного разу понад 150 осіб виявляє бажання взяти участь у квесті. Цього року була подана рекордна кількість заявок – 53 команди. Серед них організатори відібрали лише 20 команд: «Укрзалізниця», «Т-кілери», «Why not», «Муравлі», «Турбо», «Cactusіки», «Кісель», «Пчёлки 90-х», «Група крові», «Incognito», «Славчани», «M£n in black», «Пєльмєшки», «Артерії», «Банда пристарілих та безпомічних», «Аденоїди», «Палата номер 6», «Піастр», «Шнурки», «Вбивці широкого профілю».

12 листопада 2019 року на базі Тернопільського обласного краєзнавчого музею відбувся «Студентський квест. Версія 4.0». Тема заходу «Old School». Кожна команда проявила свою креативність, обравши власний стиль.

Цьогорічний захід – це 20 команд, 20 станцій і понад 3 години азарту та командної гри. Цікаві завдання різної складності дали змогу кожному студенту показати себе по-новому, розкрити свої вміння, знання і таланти.

Перше місце виборола команда «Турбо» (Наталя Петрова, Софія Гащак, Артем Присяжнюк, Олександр Дублянський, Максим Куліш, Назар Івасів).

На другому місці опинилися гравці «Банди пристарілих та безпомічних» (Анастасія Пліщук, Ольга Шаповалова, Христина Білозецька, Анна Шкробот, Кирило Грамотник, Максим Лисюк).

Третє місце у команди «Пєльмєшки» (Радіслав Коняхін, Дмитро Смолій, Ігор Николишин, Юрій Богун, Андрій Амбіцький, Вероніка Стецька).

Команда організаторів та волонтерів доклала всіх зусиль, щоб ця подія запам‘яталась кожному учаснику і залишила після себе багато яскравих вражень, позитивних емоцій і бажання знову й знову брати участь у подібних заходах.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Пустило
    Най би ліпше уроки вчили, а то виходят потім всякі пчелки,пельмешки, шнурки по життю.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:08 Добивав ногами і залишив на дивані: у Борщеві чоловік мало не помер після застілля 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 9-10 травня 10:00 Швидко та зручно: готуємо домашнє тірамісу за 20 хвилин 09:00 Тернопіль втратив Героїв Назара Тимофійчука та Володимира Маслака Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 22:11 Зеленський дозволив провести парад у Москві. Є офіційний указ Президента України 22:00 100 років виповнилося довгожительці з Хоросткова 21:00 З 15 років — мопед, з 17 — автомобіль: що тернополяни думають про можливі зміни для водіїв play_circle_filled photo_camera 20:00 Тернопільські спортсмени встановили рекорди Європи та здобули нагороди на чемпіонаті з пауерліфтингу photo_camera 19:00 Чи безпечна полуниця в Тернополі та які зараз ціни: перевірили журналісти «20 хвилин» play_circle_filled photo_camera 18:00 23-річного чоловіка підозрюють у розбійному нападі 17:30 На сесії погодили продаж на аукціоні земельної ділянки на вул. Стуса 17:00 Судитимуть жителя Тернополя, який за 30 тисяч доларів обіцяв «вирішити питання» із військовою службою 16:30 Тернополяни вимагають відкрити центральний стадіон для мешканців з 6:00 до 22:00 16:05 В Україні запустили систему, яка показує, скільки заробляють у різних професіях 15:35 На бульварі Шевченка нетверезий водій збив знак і в'їхів в будівлю 15:05 Розширили перелік категорій мешканців, які можуть скористатися послугами «Мобільного кейсу» ЦНАП 14:30 4000 євро за «туберкульоз» і 13 300 євро за переправлення через кордон: викрили лікарку зі спільниками photo_camera 14:00 У Чортківському ліцеї висадили сад пам'яті про полеглого Захисника photo_camera 13:30 Купив «інвалідність» дружині через Telegram: за спробу ухилення від мобілізації чоловік піде під суд
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up