"Тролейбус щастя" тепер вчитиме тернополян фінансової грамоти

"Тролейбус щастя" тепер вчитиме тернополян фінансової грамоти
Вже сьомий за рахунком, цього разу - "фінансовий" тематичний "тролейбус щастя" вийшов на маршрут у вівторок, 10 листопада. Курсує він за маршрутом №11.

Графіками, цитатами економістів та обкладинками сучасних "фінансових біблій" прикрасили тролейбус всередині студенти ТНЕУ та ТНПУ.

 - Ідея виникла у викладачів ТНЕУ, - розповідає координатор проекту "Тролейбус щастя" Галина Полюга. - Саме кафедра фінансів і розробляла, чим всередині  прикрашати салон тролейбуса. Сподіваємося, що така ідея і справді допоможе тернополянам покращити фінансову грамотність.

Previous Next

Прикрашати тролейбус прийшли студенти 1, 3 та 5-го курсів ТНЕУ факультету фінансів та 1-2 курсів педагогічного. Вони ж і стали його першими пасажирами.

- Наш факультет проводив статистичні дослідження, які показали, що в Тернополі люди дуже слабо обізнані в сфері фінансів. Тож такий тематичний тролейбус є хорошим стимулом, аби покращити свої знання, - розповідає студентка 3-го курсу факультету фінансів ТНЕУ  Ірина.

Водій та кондуктор "фінансового тролейбуса" кажуть, що оформлення їм дуже до вподоби. І не сумніваються, що тернополяни також оцінять старання студентів.

 - Я працюю в КП "Тернопільелектротранс" вже 33 роки, - розповідає водій тролейбуса пан Анатолій. - Але за кермом "тролейбуса щастя" вперше. І хоч пам'ятаю і кращі роки в даній галузі, та ініціатива ця дійсно хороша, і дуже піднімає настрій, бо люди старалися, аби було красиво та корисно іншим.

У планах також є туристичний тролейбус, який планують випустити на маршрут наприкінці листопада.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • Анонім
    Ну шановні, вам все не вгодиш! Та тіштесь тому, що люди активні і роблять (окрім слів) щось для людей. А ви тільки критикуєте. Не подобається- покажіть приклад, та зробіть краще!!!
    Анонім reply Анонім
    А в мене конкретно запитали, чи мені потрібна їхня активність? Краще б мили той транспорт, як належить, та діри позалатували.
    Анонім reply Анонім
    От на рахунок чистоти, то тролейбуси набагато чистіші від маршруток. Їх кондуктори самі прибирають. Я навіть на свої очі бачив, як на вул. Слівенській кондуктор щваброю мила підлогу в троліку. Але це стосується лише оцих нових, що недавно прийшли.
    Анонім reply Анонім
    А ви мене персонально знаєте,що заявляєте,що мені ВСЕ не вгодиш?А громадський транспорт має виконувати своє пряме призначення,а не служити пилозбірником для бантиків і квіточок,які теліпаються над головою.
  • Анонім
    У більшості тематичних тролейбусів почуття міри прикрашальникам таки зрадило. Не тролейбуси,а циганщина якась.
  • Анонім

    Ось питається на....ра ще в тролейбуси пихати основи економіки .Тим студентам ,що немає чим занятись, як займатися такими ділами з тролейбусами . Нехай ідуть вчитися ,а то у нас економістів дох.... і трошки ,а економіка  країни в ж......і . Вже та економіка всюди просочилася. Вчишся на технічну спеціальність так не ще і туда  основи економіки вп....ть з всяким менежментом, бух обліком  та іншим . Не в основах економіки успіх держави . Успіх країни залежить від виробництва і робочих місць і тих хто своїми руками виготовляє продукцію ,а всі ті економісти це фікція і ілюзія успішності . Нехай підуть на військові заводи  на благо батьківшини ,а не тролейбуси обліплювати всякою шнягою .

    Анонім reply Анонім
    а виробництво і робочі місця це не економіка!??
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:59 Помер школяр-шестикласник з Мшанця 22:00 Нерукотворна краса: дивіться фото замерзлого Джуринського водоспаду 21:09 Президент призначив Тараса Пастуха новим головою Тернопільської ОДА: що про нього відомо 21:00 В Україні продовжать воєнний стан та мобілізацію Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 20:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 13 січня 20:00 У Тернополі вночі 13 січня проводитимуть вивезення снігу: водіїв просять прибрати авто 19:01 Критична інфраструктура Тернополя потрапляє під графіки відключень світла за новими правилами 18:30 Редакція «20 хвилин» у Тернополі шукає журналістів у команду 18:10 У Тернополі судитимуть чоловіка за підозрою в Державній зраді 17:30 У Чорткові через неправдиве повідомлення про теракт евакуювали мешканців будинку 17:00 Розгляд справи про смерть однорічного Єремія знову відклали. Адвокатам обвинуваченої завадили погода та блекаут 16:20 14 тисяч доларів за втечу: на Чортківщині викрили схему незаконного виїзду за кордон 16:00 Через негоду в Тернополі зросла кількість травмованих дітей 15:35 У Чорткові попередили про часткові відключення електрики для критичної інфраструктури 15:00 На Тернопільщині ексдиректора лікарні підозрюють у розтраті й недбалості на понад 1,6 млн грн 14:15 П'яний чоловік з сусідньої області нахуліганив в аптеці 13:50 Самі у зачиненій квартирі: що «20 хвилин» дізналися про чотирьох діток, яких мати залишила на добу 13:30 Масштабну пожежу ліквідували у Чортківському районі 13:14 На Тарнавського частково ускладнений рух через обрив тролейбусної мережі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up