Тротилова шашка, рушниці і кулі: що тримали вдома жителі Тернопільщини

Тротилова шашка, рушниці і кулі: що тримали вдома жителі Тернопільщини

Упродовж жовтня жителі області здали до поліції майже 200 одиниць зброї.

З 1 жовтня на території Тернопільщини триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів. Станом на 23 жовтня мешканці краю здали до територіальних відділів та відділень поліції 197 одиниць зброї та 650 боєприпасів, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. 

Серед зданого: 41 взірець нарізної зброї, 85 – гладкоствольної, 35 – холодної. Окрім цього мешканці краю принесли до  поліції 15 спецзасобів, а саме 6 одиниць газової зброї та 9 пристроїв з гумовими кулями.

Найбільш активно зброю здають мешканці Теребовлянського, Підволочиського, Чортківського районів та міста Тернополя.

Проте не усі краяни проявляють свідомість та не поспішають скористатися місячником добровільної здачі зброї, аби добровільно здати зброю та боєприпаси до поліції.

Факт незаконне зберігання вибухобезпечного предмету виявили співробітники Теребовлянського відділу поліції у 39-річного жителя райцентру. У нього вилучили предмет, ззовні схожий на тротилову шашку вагою близько 200 грам. Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 263 ККУ - незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Нагадуємо, місячник триватиме до кінця жовтня. Правоохоронці нагадують: саме в цей період громадяни мають змогу здати в поліцію наявну в них незареєстровану зброю, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності, яка передбачена статтею 263 Кримінального кодексу України. Також краяни за наявності відповідних підстав  мають право зареєструвати зброю на своє ім’я.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Петро Білецький
    Я би хотів подивитись на тих унікалів які здають таку зброю.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Особисті речі Героїв розкажуть їхні історії: у Тернополі готують виставку в пам'ять про захисників 21:01 «Тернопіль вражає»: до Дня міста в парку Шевченка готують триденний благодійний фестиваль 20:23 На 15 Квітня ДТП: травмовану дитину, яка їхала в тролейбусі, забрали в лікарню 20:00 Кур'єр, підсобник чи помічник адміністратора: які вакансії доступні для підлітків у Тернополі та які зарплати пропонують Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 19:04 Як у тернопільському ТЦК пояснюють затримання осіб та їх утримання. «20 хвилин» звернулися і до адвокатів 18:00 Змінили телефони для консультацій у пенсійному фонді 17:20 Медики Володимир Мороз та Роман Срібний з Тернопільщини отримали Ордени Святого Пантелеймона 16:50 На Тернопільщині планують створити Національний центр передового досвіду з протезування та ортезування 16:12 На Руській, за новою схемою дорожного руху, з'явились додаткові смуги та паркомісця photo_camera 15:45 Обірвалось життя 24-річного працівника Бережанської міськради Андрія Дороднова 15:05 На ставку потонув чоловік з Кременця 14:44 24-річного бережанця знайшли мертвим у Дністрі на третю добу після зникнення photo_camera 14:35 На Тернопільщині нарощують потужності генерації електроенергії 14:00 Родини Героїв з Тернополя взяли участь у Всеукраїнській прощі в Лішні 13:30 На Підгаєччині рятувальники виловили вужа з адмінбудівлі 12:52 Зросла кількість загиблих внаслідок російського удару по заходу зброярів на Київщині. Підозрюваному обрали запобіжний захід 12:30 Шестирічна дівчинка з мамою постраждали в аварії у Тернопільському районі 12:15 У Тернополі ліквідували пожежу в двох багатоповерхівках і закладі громадського харчування 11:53 Смертельна ДТП в Підволочиській громаді: водій мотоцикла врізався в бетонну огорожу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up