На дитячому майданчику затримали тернополянина з пістолетом

На дитячому майданчику затримали тернополянина з пістолетом

Виклик про те, що чоловік може мати при собі зброю, раніше перебував на обліку в психоневрологічній лікарні надійшов спецлінії 102 з вулиці Василя Симоненка близько 16-ї години 14 серпня.

 

Прибувши на місце події, патрульні виявили громадянина на дитячому майданчику, який підходив за описом заявниці.

У руках він тримав пакет, з якого виглядала рукоятка предмета, схожого на пістолет. Патрульні намагалися якнайшвидше звідти забрати чоловіка, щоб не злякати дітей. На місце події викликали бригаду медиків психоневрологічної лікарні.

Предмет, схожий на пістолет, вилучили експерти. Слідчі з'ясовують усі деталі події. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Lucia Luda
    Для чого скривати лице, нехай люди бачать і бережуть себе .
  • Герасимчук Ростислав
    Жесть, які орки містом вештаються.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 До 800 грн за заняття: скільки коштує підготовка до НМТ у Тернополі і де знайти безоплатні вебінари 18:00 МОЗ оновило перелік медичних протипоказань для усиновлення та інших форм сімейного виховання 17:00 «Фізрук» на зв'язку: історія вчителя-добровольця 105-ї бригади тероборони 16:00 Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону: як отримати і які документи потрібні Від читача 16:21 Ворог продовжує обстріли території України 15:31 На Микулинецькій задимівся автомобіль: що відомо 15:00 Мандзин і Підручний фінішували у топ-20 гонки переслідування на Олімпіаді-2026 14:00 Камери, металодетектори, «тривожна кнопка»: МВС затвердило нові правила охорони в школах 13:00 На Дністрі вперше помітили червонокнижного нерозня та рідкісних казарок photo_camera 12:20 Графік відключення світла в Тернополі та області на 15 лютого (оновлюється) 12:06 Мешканця Збаражчини судили за зберігання дитячого порно. У нього вилучили понад 4 тисячі фото і відео 11:00 Під час пожежі на Кременеччині загинув чоловік 10:00 Конкурент шарлотки: як приготувати ніжний яблучний пиріг з тіста філло 09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Роман Чудик та Володимир Бачинський 21:00 У День Валентина в Тернополі зареєстрували 16 шлюбів 20:01 800 тисяч на автівки: волонтерка Ольга Тимошенко збирає кошти для військових на Донеччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up