Цей день в історії, 19 березня: Година Землі

Цей день в історії, 19 березня: Година Землі

Година Землі — щорічна міжнародна подія, яка закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. Цього року "Година Землі" відбудеться 19 березня з 20:30 по 21:30.

Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008.

Зважаючи на те, що Годину Землі підтримали 35 провідних міст всього світу а також понад 400 інших міст, Година Землі 2008 була успішною, і відзначалася на всіх 7 континентах. Визначні пам'ятки усього світу вимкнули необов'язкове освітлення із нагоди Години Землі, серед них Empire State Building (Нью-Йорк), Sears Tower (Чикаго), Golden Gate Bridge (Сан-Франциско), Bank of America Plaza (Атланта), Sydney Opera House (Сідней, Австралія), Wat Arun Buddhist Temple (Бангкок, Таїланд), Колізей (Рим, Італія), Королівський палац (Стокгольм, Швеція), Лондонський City Hall (Англія), Space Needle (Сієтл), CN Tower (Торонто, Канада).

Міста України разом з усім світом підтримають глобальний заклик до рішучих дій у боротьбі зі зміною клімату.

Екологічна акція «Година Землі» 27 березня 2010 року стала наймасштабнішою за всю історію свого існування, в ній взяли участь близько мільярда чоловік по всьому світу зі 120 країн, з них близько мільйона — українці.

На знак солідарності було відключено підсвічування великих пірамід в Єгипті, Ейфелевій вежі в Парижі, Забороненого міста в Китаї, Ермітажу в Санкт-Петербурзі, будівлі МДУ в Москві. В пітьму занурився Мангеттен і знаменитий собор Барселони «Саграда Фамійя», творіння архітектора Гауді.

В «Година Землі-2011» брали учать в акції — найвищий хмарочос у світі – «Бурдж Халіфа» (Дубай, ОАЕ), а також десятки інших відомих світових будівель: Таймс-Сквер (Нью-Йорк, США), статуя Христа Спасителя (Ріо-де-Жанейро, Бразилія), найбільше колесо огляду у світі «Лондонське око» (Лондон, Великобританія), Ейфелева вежа (Париж, Франція), монумент «Брама Індії» (Делі, Індія).

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Кохання як броня: як війна вплинула на романтичні стосунки 21:34 Графік відключення світла в Тернополі та області: 27 лютого будуть обмеження для промисловості і бізнесу 21:00 У Тернополі відбудеться спільна молитва за загиблими захисниками 20:01 Не витримала й однієї зими: тактильна плитка на маршруті безбар’єрності уже «поплила» photo_camera Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 19:00 Скільки коштують продукти у Тернополі та де дешевше: порівняли три мережі супермаркетів 18:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 28 лютого-1 березня 17:30 Розширили перелік педагогічних працівників для участі в пілоті «Гроші ходять за вчителем» 17:00 Тренди української економіки — як український бізнес проживає війну 16:20 Судитимуть водія з Кременеччини, причетного до смертельної аварії 15:30 Відійшов у вічність ветеран служби порятунку Ігор Волощук 15:04 Що кажуть про наркотики та обшуки: баталії між підприємцем Мамусом та поліцією тривають 14:03 «На щиті»: в Україну повернули тіла тисячі загиблих захисників photo_camera 13:40 Від -32 до +26: яким був березень на Тернопільщині у попередні роки і минулі десятиліття 13:00 На Тернопільщині судитимуть трьох осіб за ухилення від військової служби та шахрайство 12:03 7,5 років за ґратами: Верховний Суд підтвердив вирок матері, яка навмисно покалічила 3-річного сина 11:30 Пожежа у Тернопільському районі забрала життя 61-річного чоловіка 11:00 На семи вулицях Тернополя ліквідують вибоїни на дорогах 10:20 Відійшов у вічність священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Василь Деркач 09:40 рф здійснила масовану атаку на Україну ракетами та дронам: що відомо
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up