Цей день в історії, 20 квітня

Цей день в історії, 20 квітня

До Вашої уваги лише найголовніше та найцікавіше, що трапилося в історії 20 квітня…

День в історії

В 1841році опублікували перший в історії літератури детективне оповідання Едгара Алана По "Убивство на вулиці Морг".
1888 року стався рекордний град у місті Мурадабад (Індія) убив 246 людей.
1902-го подружжя французьких фізиків Кюрі отримало чистий радій.
1935 рік — стараннями журналіста Воррена Хілла, на американському радіо з'явився перший у світі хіт-парад. У 1940-му в США продемонстрували перший електронний мікроскоп.
У 1940-му в США продемонстрували перший електронний мікроскоп.
1949 року за ініціативою президента Федерації волейболу Франції Поля Лібо, в Парижі відбулася зустріч представників національних федерацій 14 країн, які уторили Міжнародну федерацію волейболу та виробили єдині правила гри.
1988-й — у Москві закладено перший в СРСР бейсбольний стадіон.
В 2000 році у Броварах (Київська область) із-за помилки під час військових навчань в житловий будинок попала тактична ракета, що привело до загибелі чотирьох чоловік.

20 квітня народилися:
1889 рік — Адольф Гітлер (Шикльгрубер), німецький політичний і державний діяч.
1927 року народився Павло Луспекаєв, російський радянський актор (Верещагін у фільмі "Біле сонце пустелі").
В 1948 році — Ярослав Давидович, голова Центральної виборчої комісії в 2004-2007 роках (на другому етапі та після Помаранчевої реолюції). Зараз - у партії "Наша Україна".
1949-го народилася Джессіка Ленж, американська кіноакторка, володарка двох "Оскарів" ("Тутсі", "Мис страху", "Кінг-Конг", "Весь цей джаз", "Листоноша завжди дзвонить двічі").

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Лемківські киселицю та кривульку внесли до переліку нематеріальної спадщини 20:00 Чи обов’язково проходити ВЛК при наявності броні: адвокатка пояснює, коли це потрібно 19:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 11 січня 19:00 У Тернополі прощаються із захисником Павлом Ящищаком Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 18:00 Паста Амосова для міцного імунітету: як готувати суміш-панацею від усіх хвороб play_circle_filled 17:07 Тернопільський став замерз. Хто ризикує виходити на водойму 16:00 Воїну назавжди 30... Дружина загиблого Героя Петра Микуляка просить підтримати петицію 15:00 Санкар з Тернопільщини Андрій Мандзій виборов золото Кубка націй у Вінтерберзі 14:00 У міськраді назвали сфальсифікованою підозру посадовцю КП щодо робіт на Пантеоні Героїв 14:00 Коли справді потрібно викликати «швидку», а коли варто звернутись до сімейного лікаря 13:00 Яка ситуація на дорогах та в дворах Тернополя: пишіть у коментарях чи є місця, де досі нерозчищено 12:00 На польовій дорозі біля Бучача із снігових заметів визволяли легківку з породіллею 11:00 Вночі з 10 на 11 січня перекриють деякі вулиці, бо розчищатимуть сніг 10:00 Плити тонші, суми більші: посадовця з Тернополя підозрюють в махінаціях на встановленні пам'ятників Героям 09:00 Перекрвають Опільського, на деяких інших забороняють паркувати авто: рішення координаційного штабу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up