У ДТП Поблизу Тернополя загинув водій мікроавтобуса

У ДТП Поблизу Тернополя загинув водій мікроавтобуса

Дві ДТП трапилось на Тернопільщині 12 жовтня. У одній загинув водій, у іншій - п'ятеро постраждалих. 

Дорожньо-транспортна пригода зі смертельним наслідком трапилася 12 жовтня близько 22.30 у селі Ступки Тернопільського району.

За попередніми даними, житель Чернівецької області не впорався з керуванням фури, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем «Volkswagen-Transporter».

В результаті удару водій мікроавтобуса – 44-річний житель Закарпаття загинув на місці події. Кермувальник іншого транспортного засобу з травмами потрапив до лікарні, повідомляє Досьє 102. 

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 286 ККУ – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили смерть потерпілого. Триває досудове розслідування.

Ще одна аварія з потерпілими трапилася 12 жовтня близько 20.30 у селі Колодіївка Підволочиського району. Там не розминулися мікроавтобус та сільська маршрутка.

Тілесні ушкодження отримали водій буса та пасажирка. Ще трьом потерпілим меддопомогу надали на місці події.
Правоохоронці з’ясовують усі обставини автопригод.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Таємниці замку і велич Катедри: у Тернополі стартує сезон травневих екскурсій 21:00 «Людина сама обирає посаду»: у Тернополі представили центр рекрутингу 50-ї артбригади 20:00 Двічі втратила дім — але не віру в себе: Юлія Колотиліна розвиває соцпроєкт з пошиття адаптивного одягу для військових play_circle_filled photo_camera 19:35 У пам'ять про викладача Володимира Брославського в педагогічному університеті організували донацію крові play_circle_filled photo_camera Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 19:04 «Синочку, вір у себе, як я вірю в тебе». Після двох років полону повернувся Андрій Кузьмич 18:00 Військові тепер можуть отримати знижки на ліки: як скористатись 17:25 Школярі «Простору 28» показали, як створювати захищені тести, як функціонує SMART-місто та як виростити мікрозелень 16:52 Краса на 600 тисяч гривень: на кордоні затримали чоловіка з Тернопільщини за нелегальну косметику 16:15 Новий потяг «Сакура» курсуватиме через Тернопіль. Оновили за підтримки залізничників з Японії 15:43 Школи мають оновити правила доступу: заборонили вхід з тваринами і встановили порядок візитів батьків 15:05 Після дзвінка з картки тернополянки зникли майже 200 тисяч гривень 14:47 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 29 квітня) 14:30 В Україні затвердили нові платіжки за газ. Що зміниться для споживачів 13:50 Світлої вічності, Учителю! В бою за Україну віддав життя педагог з Кременця Юрій Тимошенко 13:15 Неподалік Тернополя водій Audi врізався у відбійник 12:45 Поліція вивчає можливу бездіяльність дорослих після конфлікту між школярками у Тернополі 11:30 Справу тернопільського ресторатора, якого підозрюють в зберіганні наркотиків, передали до суду 11:00 Поїхали кататися і не повернулися: на Тернопільщині вночі розшукували двох дітей 10:40 Школярці, яка завдала важких поранень своїй однокласниці, повідомили про підозру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up