У Єгипті акула напала на українців. 12-річний хлопчик втратив частину руки

У Єгипті акула напала на українців. 12-річний хлопчик втратив частину руки

Українська сім'я постраждала від нападу акули під час відпочинку у Єгипті. Інцидент трапився 25 жовтня.

 Дванадцятирічний хлопчик досі в реанімації, він переніс одну операцію, завтра друга, поранену руку врятувати не вдалося. Про це повідомило Державне агентство розвитку туризму України на своїй сторінці у Фейсбук.

"На жаль, це не перший випадок, коли попри застереження туроператорів та заборони, відпочиваючі за межами готелю купують у місцевих екстремальні тури. Вони навіть не знають, що для цього потрібний окремий страховий поліс.

Зараз лікування взяв на себе уряд Єгипту, надається вся необхідна медична допомога. Посольство України на зв'язку з рідними постраждалих", йдеться у повідомленні.

 

У свою чергу туристична агенція Join UP надала коментар щодо даного інциденту.

"У неділю 25 жовтня під час відпочинку в Шарм-ель-Шейху сім’я туристів постраждала від акули. Це відбулося під час занурення на території заповіднику «Рас Мохаммед», де зупинка екскурсійних яхт заборонена. Матір та її 12-річного сина покусала акула. Травми також отримав інструктор, який проводив екскурсію.

Всі постраждалі перебувають у лікарні. За наявною інформацією, їм надається вся необхідна медична допомога. Матір отримала глибокі рани від укусів. Дитина втратила частину руки нижче ліктя. Обоє вже прооперовані", зазначено на сайті турагенства.

Як повідомляє туристичне агенство, туристи придбали у третіх осіб (не у туроператора чи його партнерів) послугу занурення з аквалангом з екскурсійних яхт. Згідно з інформацією з відкритих джерел, починаючи з 1 листопада 2019 року такі послуги заборонені на курортах Синаю з метою збереження підводної екосистеми.

Спочатку туристи звернулися до гіда у готелі щодо придбання такої екскурсії. Їм відмовили та попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза межами готелю, в якому відпочивали.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Леся Батюк
    ++++++
  • Леночька Постова
    ++++++++++++++++
  • Анонім
    Хотіли екстріму і вони його отримали .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:20 На даху Тернопільської обласної лікарні встановили 163 сонячні панелі для безперебійного енергоживлення 10:46 На кордоні затримали жінку з Тернопільщини, яка їхала на авто, вкраденому в Британії 10:10 У Бучачі 17-річний мотоцикліст врізався в бус 09:37 Вночі ворог бив балістикою по Києву: пошкоджена школа-інтернат, спалахнули пожежі photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Голубенка та Володимира Каплуна 08:00 Долар і євро різко додали в ціні: новий курс НБУ на 14 липня 22:00 На кладовищі в Кракові, де вчинили наругу над могилою Лепкого, встановили тимчасовий барельєф 21:18 Свириденко подала у відставку з посади прем'єра 21:00 Аромат кави та данський затишок: родина ветерана розвиває кав’ярню-ростерію у Тернополі (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 20:01 Не взяли до ліцею чи змушують носити форму? В управлінні освіти кажуть, що це незаконно 19:03 Дружина військового, якого знайшли мертвим, розповіла про останню розмову з чоловіком 18:00 Військовий облік юнаків 2009 року народження: у ТЦК пояснили, чи дозволять виїзд за кордон 17:20 Світлана Озерчук, Ольга Різник та Ольга Чортик очолять гімназії в Тернополі 16:50 Ольга Ваврик може стати директоркою Тернопільського обласного художнього музею 16:10 Діагноз, який перевернув життя 11-річної Каті: родина просить про допомогу 15:45 У Бережанах чоловік продавав наркотики по 300 гривень за грам: його затримала поліція 15:15 Поширював у Viber інформацію про ТЦК: суд виніс вирок жителю Тернопільщини 14:50 Конкурс на посаду керівника філармонії перенесли — не змогли обрати голову комісії photo_camera 14:10 Масова загибель бджіл на Збаражчині: пасічники кажуть про отруєння
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up