У каналізаційному колекторі на Тернопільщині знайшли тіла двох чоловіків

У каналізаційному колекторі на Тернопільщині знайшли тіла двох чоловіків

Нещасний випадок під час роботи трапився на території одного з аграрних підприємств області. 

17 червня вранці працівники виявили в каналізаційному колекторі тіла двох чоловіків. Діючого працівника, 1983 року народження, та 62-річного пенсіонера, який консультував та допомагав на підприємстві, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

За словами керівника агрофірми, напередодні прорвало трубу. Чоловіки намагалися виявити поломку. Ймовірно, заглянули в проміжний колектор, вдихнули випари, зомліли та впали всередину. 

Їхні тіла знайшли лише наступного дня. Даний факт правоохоронці внесли в ЄРДР згідно із ст. 271 ч. 2 (порушення вимог законодавства про охорону праці, якщо воно спричинило загибель людей) Кримінального кодексу України.

Триває слідство.

Згодом пресслужба управління Держпраці в Тернопільській області повідомила деякі подробиці:

— Сьогодні, 17 червня, близько 08:35 год. заступник керівника приватного агропідприємства при огляді території свиноферми виявив у каналізаційному колодязі без ознак життя 37-річного та 59-річного різноробочих підприємства, — йдеться у повідомленні. 

За попередньою інформацією, чоловіки загинули від отруєння аміачним газом під час виконання робіт, пов’язаних із промиванням стічної труби септика, розташованого на території агропідприємства.

Для з’ясування причин та обставин групового нещасного випадку зі смертельним наслідком Управлінням Держпраці у Тернопільській області вживаються заходи щодо утворення комісії та проведення спеціального розслідування.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (14)
  • Olena Siris
    😢😢😢😢
  • Yuriy Kalitsun
    Метан
  • Таня Аксенова
    Кожного року таке. Невже свого життя не шкода, що л1зуть вниз без захисту. Халатн1сть. 1 почали шукати на другий день. Не все там чисто. Щось приховують.
  • Віра Герман
    Ой...То вперше як відкрити люк то або противогаз або вичекати щоб то всьо трохи вивітрилося. ..скільки то вже жертв. .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Відійшла у вічність дружина священника з Тернопільщини Вікторія Левицька 21:00 Новини Тернополя з 13 до 19 квітня: дивіться відео! play_circle_filled 20:00 «Якщо нема волонтерки — скинулись і купили» 19:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 18:00 Відключення газу у Теребовлянській і Микулинецькій громадах: коли і де не буде газопостачання 17:17 Стрілянина на вулиці у Чернігові: що відомо play_circle_filled 17:05 Очільник патрульної поліції Євген Жуков подав у відставку після стрілянини в Києві 16:00 Нові символічні дати в Україні: У Верховній Раді планують змінити календар свят 15:00 17 нападів на працівників ТЦК зафіксували на Тернопільщині з 24 лютого 2022 року 14:00 У Бережанах зібралися пластуни з усієї області, щоб відзначити день першої присяги photo_camera 13:00 Після весілля — у тернопільську книгарню. Військовий-поет Павло Вишебаба поділився фото з нареченю photo_camera 12:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для поранених військових: що потрібно і куди приносити 11:00 Кабмін вніс зміни до правил мобілізації: що змінилось для тих, хто має відстрочку 10:00 Теракт у Києві: поліцейських звинувачують у залишенні людей без допомоги. Розпочнуть розслідування 09:00 Війна забрала життя Героїв Василя Солоненка та Михайла Грабовського
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up