У лікарні на Чортківщині 100 тисяч з бюджету роздали незаконними преміями

У лікарні на Чортківщині 100 тисяч з бюджету роздали незаконними преміями

Упродовж 2013- 2016 років посадові особи одного з медичних закладів незаконно використали кошти, не перерахувавши до бюджету дохід від оренди комунального майна та виписуючи собі зайві премії та надбавки.

 

Шкода державі, завдана незаконними діями службовців, становить понад 100 тис. грн. Розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за частиною третьою статті 191 ККУ (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинені за попередньою змовою групою осіб) триває, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:04 Чоловіка з Підволочиська підозрюють в серії замахів на сексуальне насильство щодо трьох жінок у Львові 21:46 Графік відключення світла в Тернополі та області: 1 квітня діятимуть обмеження для бізнесу 21:00 Чи спускаються тернополяни в укриття під час тривоги: ми в них запитали photo_camera 20:01 З маршмелоу, фісташками, коньяком чи класичні: від 100 до 1150 гривень коштують авторські паски у Тернополі Від читача 17:41 Жінка з Підволочищини опанувала "чоловічу" професію 19:00 Понад 23 мільйони на ремонт садка у Бучачі: що зроблять, де зараз діти та працівники 18:10 Що робити, якщо під час тривоги ви в церкві — рятувальники про правила безпеки на Великдень 17:30 Директор цегельного заводу отримав підозру в незаконному видобутку піску на 52 мільйони photo_camera 17:00 Понад 13 мільйонів на продуктові набори до Великодня: хто з тернополян отримає 16:30 Вбивство жінки на Володимира Великого: поліція затримала підозрюваного 15:45 Землю на Монастирищині, вартістю майже мільйон, суд повернув громаді, бо в аграрія виявили порушення 15:10 На Великодній період збільшують кількість рейсів до міських кладовищ: графік 14:30 У Міноборони зробили заяву про зміну мобілізації з 1 квітня та реформу ТЦК 13:50 На війні загинув студент тернопільського педуніверситету Валентин Стадницький 13:15 Водія у Тернополі оштрафували за телефон у руках і ремінь «за спиною» 12:40 У Тернополі затримали закарпатця, якому студенти віддавали гроші за «сесію без проблем» 12:06 Скільки тернополяни готові витратити на приготування до Великодня: опитування play_circle_filled photo_camera 11:30 Редакція «20 хвилин» отримала зарядні станції завдяки Програмі екстреної підтримки та АНРВУ 10:50 Помста після смерті: у Заліщиках затримали чоловіка за наругу над могилою 10:12 Розбив вікно магазину та вкрав техніку: у Кременці затримали чоловіка за підозрою в крадіжці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up