У Митрополита Тернопільського і Кременецького УПЦ (МП) виявили коронавірус. Яка ситуація в Почаєві?

У Митрополита Тернопільського і Кременецького УПЦ (МП) виявили коронавірус. Яка ситуація в Почаєві?
  • Про те, що коронавірус виявили у владики Сергія (Генсіцького) - Митрополита Тернопільського і Кременецького УПЦ (МП)  повідомили під час засідання оперативного штабу. Зараз він у київській лікарні. 
  • Медики кажуть, що ситуація в Почаєві за вихідні ускладнилась. 

- В Олександрівській лікарні міста Київ перебуває священник Сергій (Гесіцький) настоятель храму Віри, Надії та Любові в м. Тернопіль -, повідомив під час засідання штабу заступник керівника обласного лабораторного центру Володимир Паничев. - Цю інформацію передали у поліцію, тому що у Києві митрополит вказав адресу проживання Купчинського, 1, але як ми з`ясували, він має декілька місць проживання. Тому правоохорнці уточнюватимуть цю інформацію для виявлення і обстеження контактних осіб. 

Відомо, що Митрополит міг проживати в Почаєві. Чому він не надав лабораторному центру цю інформацію, наразі невідомо.

Окрім того, в Олександрівській лікарні перебуває ще один священник з Почаєва та його дружина, вірус яких підтвердили тестуванням у Тернопільському лабораторному центрі. 

Станом на ранок 22 квітня в Почаєві коронавірус підтвердили в чотирьох священників та одного диякона.

Нагадаємо, у місто Почаїв через коронавірус обмежили в`їзд та виїзд. 

У Кременецькому районі загалом підтвердили СOVID-19 у 58-ми людей. 43 з них - в Почаєві та найближчих селах. 

- Хочу зазначити, що спостерігаємо підвищену активність людей, - каже Володимир Паничев. - Вона є абсолютно невиправдана. Щоденно ми реєстрували в області в межах 20-25 випадків. Вчора ця цифра зросла. Як на мене, це сталось через активність людей тижневої давності. Дуже не хочеться отримати ще один підйом. Це ускладнить епідситуацію і відтермінує вихід з карантину. 

Наразі уточнюємо інформацію про стан Митрополита. Деталі згодом. 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (398)
  • Andy Halytsky
    https://www.youtube.com/watch?v=Wp89-VtEUUE&feature=share&fbclid=IwAR2s-DRmxhHdEYHrMjiWTFTFFIWYVXtkr1SMv_u7OLQikGUkGqk-aGdxDYU
  • Andy Halytsky
    https://www.youtube.com/watch?v=TJqqUTHho8c
  • Andy Halytsky
    https://www.youtube.com/watch?v=TJqqUTHho8c
  • Крістіна Ляшик
    Хватить  поливати  брудом монахів  священників  тим більш владик хтош  у лаврах буде молитися за світ  грішний.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:42 Чоловіки за кордоном не зможуть звертатись у консульства без військово-облікових документів 17:07 15 років за вбивство випускниці: апеляційний суд залишив вирок Василю Гнатюку без змін 17:05 «Контінентал» розпочав посівну кампанію озимих під урожай 2027 року (новини компаній) 16:30 Аварія у Кременці: рятувальники деблокували потерпілого з понівеченого авто Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 15:59 До Тернополя прибули всі 17 нових тролейбусів photo_camera 15:42 У священника-блогера Олексія Філюка — День Народження: вітають усім фейсбуком, пишіть побажання і ви play_circle_filled photo_camera 15:13 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині: 6 серпня будуть грози 14:40 У Тернополі оновлять світлофори 14:13 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 5 серпня) 13:45 У Чистилові мотоцикліст врізався в Mersedes 13:15 До +37°: як тернополяни рятуються від спеки під парасолями play_circle_filled photo_camera 12:35 П'яний водій буса кинув у автомобіль тернопільських патрульних п'ять тисяч гривень 12:05 Учитель хімії з Тернополя Дмитро Гайдук увійшов до ТОП-50 найкращих педагогів України 11:26 У дворі на Київській жінка потрапила під колеса авто, яке рухалось заднім ходом 10:53 Священнику з Тернопільської єпархії Олексію Николишину заборонили служіння 10:10 У заповіднику «Медобори» викрили схему незаконної вирубки лісу на понад 6 млн грн 09:44 Соя з Тернопільщини на мільйон: суд оштрафував керівника підприємства за експорт з порушеннями 09:00 На війні загинули Герої Олег Шелетин, Юрій Пушкар, Петро Федів та Володимир Паламарчук 08:50 Росіяни вночі обстріляли Київ та область. Відомо про 17 жертв та десятки поранених photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up