В Острові на підприємстві чоловікові відірвало руку. Нещасний помер

В Острові на підприємстві чоловікові відірвало руку. Нещасний помер
  • Смертельний нещасний випадок трапився 13 жовтня із підсобним 34-річний робітником на виробничій базі у селі Острів ТзОВ «Спецавтоінвест».
  • Управління Держпраці у Тернопільській області розпочало спеціальне розслідування.

За попередніми даними, під час загрузки міксера сталась аварійна зупинка бетонного вузла, оператор та завідувач виробництва почули крики, підбігши до змішувачів, знайшли потерпілого без частини руки. До приїзду швидкої допомоги працівник помер.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку відповідно до Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві з’ясовуватиме комісія Управління.

Держпраці вкотре наголошує на неухильному дотриманні правил охорони праці та техніки безпеки задля збереження життя та здоров’я працівників у процесі трудової діяльності, повідомляє Управління Держпраці у Тернопільській області.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Макс
    А зупинити кров було ніяк????? І скільки часу їхала "щвидка"?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:34 У Тернополі на «Алеї Зірок» відкрили нові відзнаки на честь двох військових бригад play_circle_filled photo_camera 14:03 Кров, що рятує життя: тернопільські нацгвардійці стали донорами крові 13:00 Їхні імена назавжди залишаться в історії Тернополя: рідні Героїв отримали почесні відзнаки photo_camera 12:08 У вишиванках та з молитвою: у Тернополі відбулася святкова літургія photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 11:04 Новий теплохід «Йота» вийшов у перші випробувальні рейси з пасажирами play_circle_filled photo_camera 10:00 Бігли заради допомоги військовим: у Тернополі провели благодійний Run Day play_circle_filled photo_camera 09:00 «Серце Файного. Код Нескорених»: у Тернополі відкрили виставку пам'яті Героїв 08:00 15 серпня — День міста Тернопіль. Напишіть у коментарях, за що ви найбільше його любите 22:10 У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який вийшов із лікарні та зник 21:01 Друга протестна хода відбулась у Тернополі: чого вимагали протестувальники photo_camera 20:32 З Гаївського моста злетіла автівка: є травмовані 20:08 Фестивальне містечко «Тернопіль Вражає» у парку Шевченка: розказуємо, що тут play_circle_filled photo_camera 19:00 У Тернополі запрацював мистецький простір «Тут і тепер» play_circle_filled photo_camera 18:01 Тернопільських випускників нагородили за 200 балів на НМТ: хто отримав до 16 тисяч гривень 17:35 Безоплатні шкільні обіди: для кого збережуть пільги і за які кошти покриватимуть вартість 17:01 Сміття на березі Тернопільського ставу: хто прибиратиме 16:15 Трьох школярок покарали за танці під російську музику біля Алеї Героїв у Монастириськах 15:57 Через храмовий празник у Тернополі 15 серпня змінять рух деяких автобусів і тролейбусів 15:00 Тернопіль у пошуках нового головного архітектора: триває конкурс. Екскерівник отримав підозру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up