У парку "Загребелля" небайдужі тернополяни зібрали близько 8 тонн сміття

У парку "Загребелля" небайдужі тернополяни зібрали близько 8 тонн сміття
Фото Sasha Gromiak

Четверті вихідні поспіль тривало прибирання у парку "Загребелля". Результати вражають! Волонтери назбирали близько 8 тонн сміття. Це кілька вантажівок. 

Про результати прибирання парку повідомила у "Фейсбук" тернополянка Зорянка Биндас, яка брала активну участь у акції.

"Ми таки це зробили. Загальна площа ландшафтного парку «Загребелля» — понад 600 га. Ми вичистили його більшу частину — ліс в Кутківцях і Пронятині. Назбирали десь до 8 тонн сміття. Це кілька вантажівок — десь під 900 мішків сміття, - написала вона на своїй сторінці у соцмережі. - Коли я йшла на прибирання вперше, думала, що там трохи насмічено, ми швиденько зберемо все на трейловій трасі і підемо додому. Та це все розтягнулось ледь не на місяць. Масштаби засміченості мене дуже вразили, кілька днів я засинала і прокидалась з думкою про пластик.

Головний ініціатор Sasha Gromiak розраховував, що прибиратимуть члени бігового клубу, та сталось так, що до прибирання долучилось значно менше бігунів, ніж хотілося б, зате приєднались десятки небайдужих тернополян. Загалом на прибираннях протягом цього часу було близько сотні людей. 
Ми знаходили в тому лісі таке, що я навіть не хочу згадувати. І не хочу думати, що сміття повернеться. Тому ми з друзями думаємо над планом дій.

Брудним лишається парк «Здоров‘я» і все, що поряд. Деякі місця в лісах теж не вдалось добре прибрати, щось могли пропустити. Тому хто має добру і непримушену волю — йдіть 😜.
Тішусь нині тим, що є стільки чудових людей. Дякую всім, хто був. Думка про вас піднімає настрій🤗.
Долучайтесь до Green Team, там ми пишемо про чистоту, пластик, координуємо дії".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (24)
  • Mukolakoval Koval
    Респект
  • Олександр Патола
    Масса коментарів мешканців нашого міста.А де коментарі Надала і його "любимої команди"?
    Від Барни і його команди подяки чи бодай комента не дочекаєшся,а знаєте чому,та тому що "воно" каже,що місто то прерогатива містян і мера.Таке враження,що керівництво ОДА не живе в місті,не ходить і не їздить по вул Тернополя,та врешті  мер також не тернополянин.
    Вони собі окремо,городяни собі окремше,питання,то на хрена така мерія разом з ода?
    Робіть висновки.
  • Руслан Сивак
    Молодці! !!
  • Діна Колішенко
    Молодцы
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Як на Тернопільщині відсвяткували випускні: добірка із соціальних мереж 20:00 Дев’ять років на лінії вогню: історія артилериста Ярого 19:00 Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни 18:00 Як безпечно охолодити дитину у спеку: поради неврологині Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 «День, який назавжди змінив наше життя»: у Тернополі одружився викладач Олександр Хома 16:00 У Тернополі встановили освіжаючі парасольки: де та коли вони працюватимуть play_circle_filled photo_camera 15:00 Екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв: що з'ясували «20 хвилин» 14:00 Не встиг загальмувати і збив жінку, яка померла у лікарні. Як покарав водія суд 13:00 Пенсіонерка з Тернополя віддала псевдолікарю із Сирії 10 тисяч євро 12:00 Нові контракти та вищі виплати: держава посилює соціальні гарантії для військових (Прес Служба партії "Слуга Народу") 11:18 «Він уже мав повертатися додому»: Тернопіль попрощався із загиблим поліцейським Ігорем Кульбабою play_circle_filled photo_camera 10:00 200 балів на НМТ: у Тернополі назвали нові імена випускників із найвищими результатами 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Іван Бачинський та Андрій Орисик
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up