У Щепановського забирають землю

У Щепановського забирають землю
Дві земельні ділянки загальною площею 1,3 га вилучила міська рада у забудовників - у приватного підприємства “Марс-буд” та в “Тернопільської фірми “Будівельник”.

Відповідне рішення депутати прийняли у п’ятницю, 29 липня, під час позачергової сесії Тернопільської міської ради.
У приватного підприємства “Марс-буд” вилучили земельну ділянку площею 0,37 га, яку була надана для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Львівській. Договір оренди цієї ділянки між міською радою і забудовником був зареєстрований 28 лютого цього року.
Також депутати вилучили земельну ділянку площею 0,93 га з користування “Тернопільської фірми “Будівельник” Зіновія Щепановського.
Цю ділянку на вул. Довженка надали у 2009 р. для обслуговування складів та приміщень з їх перебудовою під групу багатоквартирних житлових будинків.
Земельні ділянки вилучені у забудовників у зв’язку з систематичною несплатою за оренду. Борг у цих двох фірм загалом складає понад 70 тисяч гривень”, - пояснив заступник начальника відділу земельних ресурсів Тернопільської міської ради Віктор Біленький.

Нагадаємо, що очільник фірми “Будівельник” Зіновій Щепановський, якому пред’явили обвинувачення за кількома статтями Кримінального кодексу, в тому числі за ст. 191 ч. 5 “Розкрадання коштів в особливо великих розмірах”, з 15 червня перебуває під вартою. Наступне судове засідання у справі проти забудовника, який не зміг виконати свої зобов'язання перед пайовиками, відбудеться 17 серпня.

Василь СОЛТИС, 096-725-70-22

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Anonymous
    щоб землю забрали і тих хто їм видавав на основі чого?голову с.БІЛА надьку засудити за роздачу незаконних земель щепану
  • Anonymous
    так і тре в боржників забирати землі, ато розслабили, купу боргів нароблять, землею користуються, потім оголосять себе банкрутами і тю...тю...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:44 У Чорткові відкрили футбольну академію львівських «Карпат» photo_camera 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Володимиром Котовичем та Олександром Солониною 08:00 Як працюватиме бронювання після оновлення критеріїв критичності підприємств: роз'яснення уряду 22:00 «Хочу, щоб у виробах була душа»: військовий після поранення створює авторський декор з металу та дерева photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 21:00 У Тернополі презентували нову гастрономічну екскурсію 20:00 Троє бігунів Тернопільщини представлять Україну на чемпіонаті Європи з гірського бігу та трейлу 19:03 Колишнього депутата райради на Тернопільщині за смертельну п’яну ДТП суд відправив до в’язниці 18:30 Ліквідовують наслідки підтоплення підвалів у двох багатоповерхівках на Коновальця 18:00 «Світло душі»: у Тернополі відкрили виставку до 30-річчя Героя Небесної Сотні Назарія Войтовича play_circle_filled photo_camera 17:00 Середня зарплата на Тернопільщині у квітні впала на 4,4%: де платять найбільше та найменше 16:30 Судитимуть керівника спиртзаводу на Тернопільщині 16:00 Петицію про тернопільський стадіон підтримали у міськраді. Що вирішили 15:20 На Тернопільщині оголосили штормове попередження 14:45 У Сквері Кобзаря вшанують пам’ять дітей, чиї життя забрала війна 14:30 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 3 червня) 14:15 «Діти втрачали свідомість». Тернопільські батьки розповіли про масове отруєння у Карпатах 13:40 В аварії у Дарахові травмувалися троє людей 13:10 У тернопільській маршрутці травмувалася жінка 12:45 Офіційний старт: у Тернополі відкривають купальний сезон (оновлене)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up