У ставку на Теребовлянщині втопилися двоє дітей: жоден з хлопців не вмів плавати

У ставку на Теребовлянщині втопилися двоє дітей: жоден з хлопців не вмів плавати

Загиблим 14 та 17 років, обоє – жителі села Йосипівка Тернопільського району. 

25 червня близько восьмої години вечора до чергової частини Теребовлянського відділу поліції надійшло повідомлення, що в селі Дворіччя у ставку втопилося двоє дітей. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

З’ясували, хлопці відпочивали на ставку в компанії ще двох неповнолітніх односельців: 17-річної дівчини та 13-річного хлопця.  До водойми в сусідньому селі приїхали на велосипедах. Жоден з них не вмів плавати.

Зі слів товаришів, обоє хлопців стали спускатися по плитах, якими укріплено берег. Де була суха поверхня, їм вдавалося втримувати рівновагу, а далі посковзнулися і опинилися у ставку. Оскільки ніхто не вмів плавати, хлопці не змогли самостійно вибратися з  води, а 17-річна дівчина та 13-річний школяр, що залишилися на березі, не мали змоги допомогти їм врятуватися.

Відео дня

На момент приїзду поліцейських рятувальники вже витягнули тіла дітей з води.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною 1 статті 115 ККУ  з поміткою «нещасний випадок».

Поліцейські нагадують про правила безпеки на воді:

плавайте тільки в спеціально відведених і обладнаних для цього місцях, що відповідають вимогам безпеки;

неповнолітні повинні перебувати під постійним наглядом дорослих: не дозволяйте дітям купатися самостійно, без нагляду;

безпечніше відпочивати на воді у світлий час доби, плавати в спокійну безвітряну погоду;

вкрай небезпечно стрибати в місцях, де невідомі глибина та стан дна;

не залазьте на технічні споруди, попереджувальні знаки та буї;

не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;

пам’ятайте, що організовувати у воді ігри, пов'язані з пірнанням, захватами та підтопленням дуже небезпечно;

не подавайте обманні сигнали тривоги заради жарту;

не використовуйте для плавання автомобільні камери, плоти, лежаки, дошки;

у воді потрібно перебувати не більше 10-15 хвилин.

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (28)
  • Oksana Repiy
    😢
  • Маринка Ткачук
    Нехай Господь утішить батьків,і якщо писати чия вина то краще взагалі нічого не писати,ми 40  днів назад теж втратили братика а батьки сина,аварія , спочатку теж таке нерозумне писали,нащо батьки купляли мотоцикл, хайби не летаві т.д,поки братик перебував у реалізації ніхто не розбирався що трапилось а вже коли ми похоронили дитину стало відомо що його кращий друг підрізав,пихнув з мотоцикла і втік з місця події, тому ШАНОВНІ ПЛІТКАРІ,батькам зараз і так тяжко, навіщо ви робите ще тяжче?
  • Светлана Синякова
    Страшна трагедія, але батьки відповідають за дітей(((
  • Анонім
    За вибір ЗЕ(батьків) страждають невинні діти !
    Тарас Петрук reply Анонім
    звідки ви такі кончєні вилазите!? Гнида тупа.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Стела пам'яті Героям-випускникам з'явилась у тернопільській школі №19 21:03 Мобільні укриття змову можуть бути зачинені: встановлять решітки та камери. Дивіться відео photo_camera 20:28 Графік відключення світла в Тернополі та області на 5 листопада 20:00 Безоплатна міська земля — для елітного житла. Як на Чайковського виросли таунхауси замість приватних садиб Від читача 14:55 SICK SOLUTION 19:27 Комісія розглянула неправомірні дії ТЦК із силової мобілізації у Тернополі. Конкретики мало 19:00 У програму «Доступні ліки» додали препарати проти раку грудей 18:15 Неподалік Тернополя вантажівка збила чоловіка. Обмежили рух 17:20 Нацбанк знову підвищив курс долара: за скільки можна купити і продати 16:47 Монастириська громада хоче через суд повернути землю, бо підприємство не сплачувало оренду 16:00 Друга трагедія за добу на Теребовлянщині: чоловік підірвав гранату в будинку, де були четверо дітей 15:30 У Теребовлі чоловік підірвав гранату у власних руках. Шість годин поліцейські вели переговори 15:15 На Острозького відремонтували тротуар: який вигляд має тепер photo_camera 14:40 Конфлікт через ревнощі: на Теребовлянщині чоловік отримав кілька ножових поранень від сусіда 14:10 Пантеон Героїв: у Тернополі планують побудувати каплицю для прощання із загиблими воїнам. Що вже зробили? photo_camera 13:35 Зимова підтримка: українці зможуть подавати заяви з 15 листопада 13:00 Судді райсуду з Тернопільщини обрали запобіжний захід за смертельну аварію 12:32 У Підгаєцькій громаді автівка зникла з дороги, а згодом знайшлася розбитою за селом 11:55 Унікальні кадри знищення ворожої техніки публікують тернопільські воїни-артилеристи 11:05 На агропідприємстві в Заліщиках виявили тіла двох людей: один намагався надати допомогу іншому
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up