У Тернопіль їде "Невидимий Батальйон"

У Тернопіль їде "Невидимий Батальйон"

Організатори запрошують усіх бажаючих завітати 30 червня о 12:00 до парку Шевченка на єднання свят.

Мета проведення - допомогти нашим захисникам в тилу! Допомогти соціалізуватися, зібрати небайдужих та влаштувати зустрічі з роботодавцями, які в подальшому можуть змінити долі.

Важливо, що Фестиваль відбудеться разом з грандіозним святом для діточок - "Місто Професій". Тож чекаємо на ветеранів з родинами та побратимами.

Крім того, о 17:00 відбудеться безкоштовний показ фільму "Невидимий Батальйон" у кінотеатрі "Палац кіно" за адресою: вул. І. Франка, 8, м. Тернопіль.

- По-перше, задокументувати історію, що відбувається прямо зараз, показати, як воюють жінки, - розповідає Марія Берлінська, продюсерка фільму. - По-друге, зруйнувати цю стіну для жінок. Тут не може бути ні статі, ні кольору очей, тільки освіта, тільки професіоналізм. І кіно – дуже хороший інструмент, що дозволяє доступно пояснити ці речі суспільству. І нарешті третя мета для мене дуже важлива. Ми програємо інформаційну війну у світі. Через це кіно ми хочемо показати, що у нас не громадянський конфлікт, а російська окупація, вже четвертий рік. У нашому фільмі світ буде бачити, що гинуть і калічаться наші жінки, що вони воюють і перемагають російську армію. І нам не потрібна глибока стурбованість, нам потрібна реальна підтримка.»

На фестивалі фільм представить Оксана Іванців, виконавча продюсерка фільму «Невидимий батальйон».

Вхід вільний.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:37 У Тернопільську лікарню №2 доставили медичне обладнання від благодійників з Естонії 09:00 На фронті загинув тернопільський фотограф Юрій Костишин із псевдо «Кіт Характерник» photo_camera 08:00 16 грудня частина Петрикова буде без світла 22:03 Тут обідали студенти та проводили банкети: якою була їдальня «Галичанка» play_circle_filled Від читача 19:03 Підтримка для вашого бізнесу від Тернопільського обласного центру зайнятості 21:00 Створює картини з алмазної мозаїки та допомагає ЗСУ: історія 16-річного Олександра з Чорткова photo_camera 20:03 Понад чотири мільйони піде на демонтаж зруйнованого будинку, що на вулиці Стуса photo_camera 19:00 Клікбейт, копіпасти й маніпуляції: хто заробляє на увазі у телеграм-каналах Тернополя play_circle_filled 18:07 Команда з Кременеччини долучилась до будівництва фортифікацій на Сході України photo_camera 17:20 На Бандери затримали чоловіка з наркотиками у кишенях 16:51 Вбивства року: що відомо про справи, які сколихнули Тернопільщину у 2025-му 16:16 Смертельне побиття сусіда: чоловіку з Монастирищини загрожує до 10 років в'язниці 15:40 Помер заслужений тренер України з Тернопільщини Володимир Бутко 15:13 Вареничні вечорниці у Чорткові: народний одяг, колядки та традиції 14:40 У зберіганні коноплі підозрюють жителя Вишнівецької громади 14:07 У Тернополі мобілізували чоловіка. У ТЦК кажуть, він застосував сльозогінний газ play_circle_filled 13:30 24-річний житель Чортківського району порушив ПДР і травмував патрульного 13:00 У річці в Чортківському районі знайшли потопельника 12:20 На Дружбі зіткнулися Skoda та BMW: одна водійка отримала травми 12:00 У Тернополі завершили облаштування безбар’єрного тротуару на проспекті Злуки photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up