У тернопільській школі відкрили меморіальні дошки двом загиблим бійцям АТО

У тернопільській школі відкрили меморіальні дошки двом загиблим бійцям АТО

Пам’ять двох тернополян, які загинули у АТО - Віталія Куриловича та Володимира Вовка вшанували у їхній рідній школі № 14. Відкрили меморіальні дошки у четвер, 19 травня.

Вшанувати пам’ять обох чоловіків прийшли з квітами учні школи, рідні, близькі та небайдужі тернополяни. Священнослужителі провели молебень, а рідні загиблих не стримували сліз.

Previous Next

41-річний майор Віталій Курилович  загинув 29 травня 2014 року біля Слов'янська, де бойовики збили український гелікоптер Мі-8, неподалік гори Карачун. Тоді загинуло 12 українських військовослужбовців.Спочатку тіло Віталія поховали у Павлограді Дніпропетровської області, а згодом його перевезли до Тернополя.

Інший боєць - Володимир Вовк, був капітаном медичної служби, ординатором медичного відділення роти військової частини В 0425. Поховали чоловіка 11 лютого на Микулинецькому кладовищі. 
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    Вічна слава Героям!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:03 100 років виповнилося Ганні Олійник з Теребовлянщини 16:05 Наші вдома: 193 українські воїни повернулися додому в межах обміну (оновлене) play_circle_filled photo_camera 15:40 На Кременеччині жінка стріляла з рушниці, щоб розлякати хижих птахів 15:10 На Збаразькій пішохід перебігав дорогу між машинами — отримав постанову Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 14:57 Тернопіль озеленюється і допомагає ЗСУ: Сергій Надал (пресслужба Тернопільської міської ради) 14:40 «Так болить, Максима більше немає…» 15-річний підліток помер у лікарні після ДТП і тритижневої коми 13:58 Лікарня швидкої допомоги у Тернополі отримала сонячну електростанцію 13:15 У пожежі в селищі Козова загинув 53-річний господар: чоловік міг отруїтися чадним газом 12:45 На будівництві у Байківцях загинув чоловік 12:30 Юна тернополянка перемогла у Міжнародному конкурсі вокального мистецтва 12:00 У Тернополі на кількох вулицях ремонтують дорожнє покриття та тротуари: адреси 11:30 Затримали 18-річного тернополянина, який був лідером угруповання вимагачів, — поліція 11:06 П’яний водій без прав збив сусідку, а в суді намагався все списати на дим, бо жінка палила листя 10:23 Загинув десятикласник Мишковицького ліцею Максим Щотчук 10:05 У педуніверситеті проведуть благодійну донацію крові в пам’ять про Героя Володимира Брославського 09:35 Військові без води та їжі: Генштаб усунув з посади командира 14-ї бригади та звільнив командира 10 корпусу 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Петра Дарморіса і Олександра Киричука 08:00 Долар знову дорожчає, а євро падає 21:00 Ветеранський бізнес: заявку для набуття статусу можна буде подати через «Дію»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up