У Тернополі 95-річна бабуся одужала після Covid-19 (ВІДЕО)

У Тернополі 95-річна бабуся одужала після Covid-19 (ВІДЕО)

Пацієнтів такого поважного віку медики інфекційного відділення ще не мали.

1 липня з інфекційного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги виписали бабусю, у якої виявили Covid-19. На щастя, їй вдалося здолати недугу. Про це повідомляє Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом.

- Ми вже спостерігали розвиток правобічної полісегментарної пневмонії, яку бабуся успішно здолала з Божою ласкою і, надіюсь, нашою допомогою, - зазначила завідуюча інфекційного відділення Тернопільської лікарні швидкої допомоги Оксана Кадубець.

Медик зазначила, що пацієнтів такого віку у відділенні ще не було, а хворих, які мають понад 80 років уже лікували раніше, і зараз в лікарні є такі пацієнти.

Після тривалого лікування бабусю виписали додому.

Бабуся сказала, що почувається добре.

- Дякую, до побачення, - сказала жінка.

Загалом у лікарнях Тернополя зараз 45 хворих на COVID-19, йдеться у повідомленні штабу.
У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги станом на 10 годину 2 липня перебуває 44 хворих на коронавірус. 38 з них – тернополяни. 5 хворих перебувають на кисневому концентраторі. Ще 3 пацієнтів - на кисневій підтримці через маску. 3 людей в лікарні з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській міській дитячій лікарні станом на 10 годину 2 липня 1 хворий з підтвердженим COVID-19. 5 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус. За останню добу 6 підозр не підтвердилися.

Станом на 10 годину 2 липня в Тернопільській міській лікарні №3 на обсервації пацієнтів немає.

Загалом у Тернополі від початку епідемії коронавірусу підтвердили COVID-19 у 415 людей. 112 тернополян одужало.

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Ирина Астапчик
    С выздоровлением!
    Живите долго и счастливо. Пусть Вас окружают добрые сердца.
  • Svitlana
    Molodzi
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:10 Водохресний святвечір: що важливо зробити перед Богоявленням — пояснює священник 10:40 Потерпілих діставали з автівок рятувальники: подробиці смертельної аварії в Озерянській громаді 10:10 Троє дорослих та дитина досі перебувають у лікарнях після атаки на Тернопіль 19 листопада 09:37 Кому в січні 2026 року перерахують пенсію: дехто отримає більше, а в когось виплати не зміняться Від читача 12:52 Програма "Власна справа": з 01 січня 2026 року збільшено розмір грантів 09:00 «На щиті» повернулися до рідного дому Герої з Тернопільщини Петро Заяць, Ігор Коцан та Валентин Олійник 08:00 «Ветеранський простір» відновлює роботу мобільної групи на Тернопільщині 07:00 Вночі росіяни завдали удару по медзакладі в Києві 21:00 Вовча, Снігова, Полунична, Боброва повня: коли дивитися на особливий Місяць у 2026 році photo_camera 20:00 Де активно і весело відпочити у Тернополі взимку: розповідаємо про умови та вартість 19:43 Графік відключення світла в Тернополі та області на 5 січня 19:00 Кількість офіцерок ЗСУ зросла з 4% до 21% за останні 2 роки — радниця Генштабу 18:00 Укрзалізниця анонсувала оновлення розкладу руху потягів 17:00 У Тернополі відбудеться міжконфесійний молебень та освячення Йорданської води 16:00 З піснею та молитвою — до Перемоги: колядники на Тернопільщині зібрали 80 тисяч для ЗСУ 14:32 Негода повідомив про завершення роботи на посаді керівника Тернопільської ОВА 14:00 У ПК «Березіль» покажуть авторські ікони Володимира Шерстія 13:00 Із пакунком малюка батьки отримуватимуть матеріали про новий календар щеплень 12:00 Юні піаністи з Тернополя здобули перемоги у міжнародних та всеукраїнських конкурсах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up