У Тернополі блокуватимуть неправильно припарковане авто


У Тернополі блокуватимуть неправильно припарковане авто
Навіть коли водія не буде на місці, на лобовому склі його машини залишать повідомлення з мобільним номером чергового. Подальший рух транспорту буде можливий лише після того, як на водія складуть адмінпротокол і, відповідно, авто розблокують.

Якщо авто залишили на проїжджій частині і воно перешкоджає руху чи роз’їзду інших транспортних засобів, працівник дорожньо-патрульної служби має право, навіть якщо водія немає на місці, заблокувати подальший рух транспортного засобу, залишити на лобовому склі повідомлення. Таке нововведення діятиме, відколи буде впроваджена автоматизована фіксація правопорушень, повідомив заступник начальника управління превентивної діяльності Головного управління нацполіції в області Олег Турлай.

Нагадаємо, донедавна даішники не могли покарати водія за неправильне паркування, якщо його не було на місці. Тепер такому залишатимуть повідомлення на лобовому склі автомобіля.  

  • У повідомленні має міститись інформація про причини, чому авто заблоковано, у зв’язку з якими нормами закону і номер мобільного телефону чергової частини, - пояснив Олег Турлай. – Водій, прочитавши повідомлення, має зателефонувати черговому. Той викличе наряд, який заблокував авто. Інспектори виїдуть на місце, складуть адмінпротокол і розблокують авто.

За саме розблокування водій грошей не платитиме. Але оплачуватиме штраф. Яку суму - залежить від порушення. Якщо їхав і залишив авто посеред дороги – 255 грн. Якщо водій перебував у нетверезому стані – таке правопорушення розглядатиме суд і виноситиме рішення, згідно зі ст. 130 Андмінкодексу – від чималого штрафу до позбавлення права керування транспортними засобами.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (31)
  • Piter Savka
    Та штуковина не буде працювати. Наші люди то не європейці, візьмуть ножовку по металу або болгарку на 12 В  і відріжуть ту хрень  і  ше й собі заберуть.
    Олег Кубіцький reply Piter Savka
    Добра пропозиція, замість замків краще гуму порізати, більше не поставить!
  • тойво
    походу тих паркзамків на всіх не хватить..
  • Анонім
    штрафувати треба машини, що паркуються на східному від орбіти до площі. там взігалі не можливо пройти. оборзіли вже. де знаки, що забороняють їздити по тротуару? добре що рядом відділок міліції і їм усе добре.
  • куегн
    СПОЧАТКУ ЗАБЕРІТЬ ТИХ ШАХРАЇВ ПАРКУВАЛЬНИКІВ З ВОКЗАЛУ І БАЗАРУ, Я В СВОМУ МІСЦІ НЕ МОЖУ НА ВОКЗАЛ ПРИЇХАТИ І ПРИПАРКУВАТИСЬ, ТАМ ЦІ УРОДИ ГРОШІ ВИМАГАЮТЬ, А З ІНШОЇ СТОРОНИ ЗНАКИ СТОЯТЬ, ТА ПІШЛИ ВИ В ЖОПУ З ТАКИМИ ІНІЦІАТИВАМИ !!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На 10 шлюбів в Україні припадає 7 розлучень — Опендатабот 21:00 Штрафи до 3655 гривень: на Тернопільщині розпочинають рейди на захист первоцвітів 20:00 Які школи в Тернополі не братимуть у перші чи в 10 класи: затвердили зміни 19:01 «Мені земля пішла з-під ніг». На війні загинув Микола Мига, який влітку повернувся з полону Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 18:00 Віталій Мандзин фінішував у топ-10 чоловічих гонок Олімпіади 17:30 За незаконне поводження зі зброєю і боєприпасами відповідатимуть двоє чоловіків з Тернопільщини 17:00 У вихідні вивозитимуть сніг з Оболоня, Східного і Центру 16:30 Петро Лихацький призначений ректором Тернопільського національного медичного університету 16:05 Депутати внесли зміни до бюджету Тернопільської громади 15:30 Жителі Підволочиської громади третій місяць без автобусів: перевізника немає 15:00 Куди піти, що побачити в Тернополі у вихідні 21-22 лютого 14:37 Тернополянку підозрюють у викраденні косметики на 5 тисяч гривень 13:40 Школі №11 присвоїли ім’я Героїв 44 окремої артбригади імені гетьмана Данила Апостола 13:00 21-23 лютого на Тернопільщині триватиме ожеледиця 12:30 У парку «Загребелля» демонтують самовільно встановлені дерев’яні пірси 12:25 «Цілющий ліс» – як природа стає опорою для дітей Тернопільщини під час війни (партнерський проєкт) 12:03 У лікарні помер постраждалий в аварії у Заліщиках 11:30 Ще 18 захисникам України присвоїли звання «Почесний громадянин міста Тернополя» 11:00 Тернополянка втратила через шахрая понад 96 тисяч гривень — представився працівником банку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up