Знову носіння масок, дотримання соціальної дистанції та дезінфекція – обов’язкові. Рекомендована максимально дистанційна робота.
Усім клієнтам барів і ресторанів обов’язково мірятимуть температуру, за столиками не більше 4 людей. Фуршети – поза законом.
Тренажери і спортзали знову припинять свою роботу. Кому дозволять тренуватись і за яких умов – читайте.
У Тернополі знову посилюють карантинні заходи і обмеження. Частина з того, що запрацювало у період адаптивного карантину, припинить свою роботу. А протиепідемічні заходи посилять. Таким було рішення міського штабу для боротьби з коронавірусом через погіршення епідеміологічної ситуації у Тернополі від 11 червня.
Йдеться про кілька спалахів захворювання на COVID-19, які трапились в обласному центрі напередодні. Зокрема, йдеться про масове захворювання працівників медустанови та святкування ювілею в передмісті Тернополя, яке суттєво збільшило кількість інфікованих.
194 лабораторно підтверджених випадків КОВІД методом ПЛР, з них 19 – у дітей, зареєстровано на території Тернопільської громади станом на 11 червня. Видужали вже 92 людей.
Відео дня
Загалом уТернополі обстежили 652 особи.
Тому Штаб вирішив: «Вважати неможливим запровадження на території Тернопільської міської територіальної громади заходів виходу з карантину, затверджених постановою Кабміну від 20 травня 2020 р.».
Носіння масок, дотримання соціальної дистанції та дезінфекція відтепер обов’язкові для всіх. Рекомендовано - максимально дистанційна робота.
Обов’язковий температурний скринінг та дезінфекція рук тим, хто відвідує офісні приміщення.
Тренування дітей у спортивних залах та роботу гуртків - заборонили.
Учні Галицького коледжу та місцевих ПТУ не зможуть пройти практику, навчатись, а викладачі – пройти атестацію. Забрати документи зараз вони теж не зможуть.
ЗНО проводитимуть із суворим дотриманням санітарних норм. Так само працюватимуть і садки. До речі, батьків тепер опитуватимуть щодня, чи не контактували діти з інфікованими на COVID-19. Правдивість наданої інформації – на відповідальності батьків. Дітей зустрічатимуть на подвір’ї садочків, перед входом, а батьків в середину не впускатимуть.
Дітям дозволять тренуватись у разі, якщо вони готуються до серйозних змагань. І лише надворі та групами не більше 10 осіб.
Дозволено проведення спортивних заходів до 50 осіб, але без глядачів.
На ринках і в ТРЦ мають забезпечити окремі входи і виходи та розділити потоки покупців. Для відвідувачів – обов’язковий температурний скринінг і обробка рук.
Бари і ресторани працюватимуть. Але за столиком – не більше 4 осіб, а відстань між столиками – не менше 1,5 м. Спеції – сіль, перець і цукор, а також соломинки – лише в одноразових стіках. Фуршети та видача не порційних страв – поза законом.
Для клієнтів закладів харчування стане обов’язковим температурний скринінг та обробка рук при вході. А розрахунок може отримати лише адміністратор чи окрема людина, яка не контактує з гостями. Тим закладам, які не мають високотемпературного професійного обладнання для миття посуду – працювати заборонено.
Щодо занять спортом, "фітнес-центри, спортивні та тренажерні зали свою роботу у приміщеннях", - йдеться у рішенні.
Щоправда, згодом у міськраді уточнили: заборонять роботу лише комунальних тренажерок і фітнес-залів.
Закривають щось для видимості.
Хіба фітнес центри основне джерело поширення коронавірусу?