У Тернополі демонтують кіоск з хлібом, морозивом та квасом

У Тернополі демонтують кіоск з хлібом, морозивом та квасом
  • Один кіоск демонтують на "Східному" та два лотки в "Центрі", бо вони встановлені без відповідних документів.
  • Рішення щодо демонтажу прийняли на виконкомі міськради в середу, 29 серпня. 

- Мова йде про тимчасову малу споруду "Свіжий хліб" за адресою проспект Степана Бандери, лотки "Морозиво" та "Квас" на вулиці Руській біля будинків 20 та 22, - каже начальник відділу земельних ресурсів Віктор Кібляр.

Під час виконкому міський голова обурився, що у Тернополі незаконні тимчасові споруди ростуть, як гриби. До того ж з бюджету витрачають кошти на їх демонтаж.

Щоправда, як зазначила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вікторія Остапчук, всі демонтовані кіоски забирають на вул. Тролейбусну, 7 на територію КП "Тернопільелектротранс". Якщо підприємець хоче його забрати, то спершу має відшкодувати кошти, витрачені на демонтаж, перевезення і зберігання об’єкта. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Діонісій
    а на їхньому місті виростуть нові з нормальними документами, але вже свої :)
    Герасимчук Ростислав reply Діонісій
    СТОПУДОВО!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Новини Тернополя та області за 30 березня — 5 квітня. Дивіться відео! play_circle_filled 19:00 Містичні пастки в Кременецьких лісах: туристів попередили про небезпеку 18:03 На збір березового соку треба мати дозвіл, а штраф можете заплатити навіть за один прокол дерева 17:00 Як відремонтували дорогу М-19 неподалік Тернополя: фото до та після Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 16:00 Мертвим пластик не треба: перед Великоднем екологи закликають відмовитись від штучних квітів на могилах 15:00 20-річний водій п’яним сів за кермо і скоїв ДТП з потерпілим. Як водію вдалося уникнути тюрми? 14:00 На Тернопільщині розквітнула магнолія: де можна помилуватись красою та зробити неймовірні фото 13:00 У Великій Березовиці організували ярмарок, щоб зібрати кошти на матеріали для маскувальних сіток photo_camera 12:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Руслана Лялика та Гната Гавриліва 11:00 Заліщики прикрасили неймовірними Великодніми декораціями. А за кілька годин одну з них пошкодили 10:04 У Тернополі освячують вербу: репортаж з храмів photo_camera 09:00 За тиждень — Великдень: що треба знати про Вербну неділю та куди подіти освячену в цей день вербу 21:00 Заморозки та незначні дощі сунуть на Тернопільщину: прогноз погоди на найближчі дні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up