У Тернополі для міських пунктів незламності передали гуманітарну допомогу із Франції

У Тернополі для міських пунктів незламності передали гуманітарну допомогу із Франції

Для Тернополя цьогоріч з початку війни надійшло близько десяти вантажівок гуманітарної допомоги з Франції.

Цими днями Тернопіль отримав гуманітарну допомогу, печиво та іншу випічку від французьких партнерів, яку передали для міських пунктів незламності та пунктів масового проживання на випадок блекауту.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

«У місті продовжується робота зі створення нових пунктів незламності та пунктів  масового проживання на випадок надзвичайної ситуації, коли людям доведеться покинути свої домівки і проживати у таких пунктах. Відповідно продовжуємо забезпечувати такі локації усім необхідним, у тому числі і продуктами харчування. Здебільшого, це робиться коштом бюджету нашої громади. Але разом з тим до допомоги долучаються й іноземні партнери, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Сьогодні для наших пунктів незламності передаємо печиво та випічку, яку для нас надали партнери із французького міста Сен-Жиль-Круа-де-Ві. Дякуємо меру цього міста Франсуа Бланше за допомогу та Міжнародному Центру впровадження Програм ЮНЕСКО у нашому місті, який забезпечив доставку. Це — добрий приклад співпраці, підтримки і спільної роботи задля безпеки тернополян».

У міській раді зазначають, що для Тернополя цьогоріч з початку війни надійшло близько десяти вантажівок гуманітарної допомоги з Франції.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Тернополі діє 18 пунктів обігріву.

Читайте також

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up